دوشنبه 27 آذر 1396 16:30:29

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصویر روز
چاپ

کد خبر : 12

تاریخ انتشار : 18/06/1392 - 12:02

لحن آمریکا در مورد چگونگی حمله به سوریه تغییر کرد

نتاگون قصد دارد در این حمله از بمب افکن های نیروی هوایی و 5 کشتی نظامی مستقر در خاورمیانه استفاده کند.

لحن آمریکا در مورد چگونگی حمله به سوریه تغییر کرد

 به گزارش جام نیوز؛

مقامات نظامی آمریکا که تا کنون از حمله "محدود و کوتاه مدت" به سوریه دم می زدند، به تدریج لحن خود را تغییر داده اند و از حملات گسترده‌تر و طولانی‌تر سخن می گویند.


العالم نوشت: به گفته یک منبع نظامی آمریکایی، وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) برنامه حمله به سوریه را تغییر داده و برای حملات گسترده تر برنامه ریزی می کند. ابتدا حمله سه روزه به سوریه با موشک باران 50 هدف انجام می شود و پس از آن، اهدافی که در مرحله اول نابود نشده است، هدف قرار خواهد گرفت.

روزنامه لس آنجلس تایمز به نقل از دو افسر آمریکایی که خواستند نامشان فاش نشود، نوشت: پنتاگون قصد دارد در این حمله از بمب افکن های نیروی هوایی و 5 کشتی نظامی مستقر در خاورمیانه استفاده کند.

 

یکی از این دو افسر گفت: چند حمله انجام می شود و پس از هر حمله، اوضاع ارزیابی می شود و واکنش لازم در قبال میزان تحقق اهداف حملات اتخاذ خواهد شد.

سایت شبکه الجزیره با اعلام این خبر و در حالی که نمی توانست رضایت خود را از این تغییر احتمالی پنهان کند، نوشت: کاخ سفید و پنتاگون فهمیده اند که  برای حملات گسترده به سوریه به نیروی بیشتری نیاز دارند و کاخ سفید، اهداف اولیه را به 50 هدف افزایش داده است.دیدگاه شما در مورد : لحن آمریکا در مورد چگونگی حمله به سوریه تغییر کرد

لحن آمریکا در مورد چگونگی حمله به سوریه تغییر کرد