دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 19:55:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11875

تاریخ انتشار : 16/08/1393 - 15:37

سید هادی حسینی:

حل مشکل زغال‌سنگ البرز مرکزی از آرزو‌های مردم سوادکوه و از برنامه‌های اولویت‌دار من بود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بازگرداندن معادن گل‌یران به البرز مرکزی سوادکوه خبر داد.

حل مشکل زغال‌سنگ البرز مرکزی از آرزو‌های مردم سوادکوه و از برنامه‌های اولویت‌دار من بود

سوادکوه-سید هادی حسینی با اشاره به اینکه حل مشکل زغال‌سنگ البرز مرکزی از آرزو‌های مردم سوادکوه و از برنامه‌های اولویت‌دار من بود، گفت: در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و در راستای تاکید مقام معظم رهبری در فراوری مواد خام، حل مشکلات البرز مرکزی در دستور کار قرار گرفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به چندین مورد کلنگ زنی در زغالسنگ‌البرز مرکزی و رکود در آن، اظهار داشت: با تلاش وزیر و معاونین وزارت صنایع و معادن و پیگیری‌های بزرگان منطقه شاهد احیای البرز مرکزی هستیم.

وی با بیان اینکه ۴ گروه اکتشافی برای شناسایی و باز‌گشایی معادن در حال فعالیت هستند، خاطر نشان کرد: حکم شورای عالی معادن و دیوان برای بازگرداندن معادن گل‌یران که واگذار شده بود و شاهد سودجویی در آن بودیم صادر شده است و به زودی به البرز مرکزی باز‌گردانده می‌شود.

حسینی با بیان اینکه اقدامات اولیه برای گشایش معدن کردآباد انجام شده است، گفت: با همت دکتر امیری مدیر عامل شرکت البرز مرکزی شاهد تلاش‌های مناسب و قابل تقدیری هستیم و توافق با منابع طبیعی برای حل مشکل راه معدن کردآباد و ساخت بخش عمده‌ای از ساختمان زغال‌شویی انجام شده است.

نماینده سوادکوه و قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به‌زودی عملیات اجرایی کک‌سازی سوادکوه آغاز خواهد شد، افزود: با وجود مشکل اشتغال از مردم سوادکوه و مازندران می‌خواهیم برای اجرایی شدن همه برنامه‌های البرز مرکزی با مدیر‌عامل آن همکاری کنند و کک‌سازی و زغالشویی کار اداری و دفتری چندانی ندارد و مشکلی که در گذشته برای البرز مرکزی در نسبت کارکنان صفی به ستادی به وجود آمد، تکرار نشود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت:

ملت ایران استکبارستیزی خود را از قیام امام حسین (ع) آموخته است

عضو فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: ملت ایران استکبارستیزی خود را از قیام امام حسین (ع) آموخته است.

سید هادی حسینی با اشاره به رویارویی حق برابر باطل در طول تاریخ، گفت: ۱۳ آبان از روز‌هایی است که حق در برابر باطل قرار گرفت و به باطل و استکبار جهانی «نه» گفت.

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قا‌ئم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی به بیان امام راحل به عنوان انقلاب دیگری برای ملت ایران بوده است.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با شجاعت و مبارزه با استکبار و استعمار موجب شد تا نظام استکباری نتواند به داشته‌های ما دست‌اندازی کند، خاطر‌نشان کرد: ملت ایران استکبارستیزی خود را از قیام امام حسین (ع) آموخته است.

حسینی با بیان اینکه مذاکره یک مبارزه نرم است، گفت: مذاکرات هسته‌ای ایران با نظارت و تایید مقام معظم رهبری و با حفظ عزت ملت ایران در حال انجام است.

عضو فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به اینکه مذاکره تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که عزت و استقلال ما حفظ شود، تصریح کرد: سخنان برخی تندروها در شان دولت و مجلس نیست و مذاکراه هسته‌ای با نظارت مقام معظم رهبری در حال انجام است و ما به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه اعتماد داریم.

 


منبع : سوادکوه نیوز
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر جمعه 16 آبان 1393 - 23:31
  خبرنگار

  جناب حسینی من بوده نه بلکه بفرمایید ما بوده چون مهندس علیپور با زبان گویا و تند وتیزش و تذکرات فراوان قاطعانه از این پرو ژه دفاع کردند و پیگیری کردند.

  6 0
 • پاسخ به نظر جمعه 16 آبان 1393 - 23:43
  مهدی زاده

  کمال علیپور: پایان اسفندماه، اتمام صبر ما برای تعریض محور سوادکوه//////سید هادی حسینی:حل مشکل زغال‌سنگ البرز مرکزی از برنامه‌های اولویت‌دار من بود/////// شما را خدا تفاوت را ببنید بین ما ومن و خودتان قضاوت کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11 0
دیدگاه شما در مورد : حل مشکل زغال‌سنگ البرز مرکزی از آرزو‌های مردم سوادکوه و از برنامه‌های اولویت‌دار من بود

حل مشکل زغال‌سنگ البرز مرکزی از آرزو‌های مردم سوادکوه و از برنامه‌های اولویت‌دار من بود

 • پربازدیدترین ها