چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:46:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11705

تاریخ انتشار : 13/08/1393 - 14:19

رئيس سازمان بسيج ورزشکاران مازندران خبر داد:

2 ورزشکار المپیکی سوادکوهی در اردوی راهیان نور

سيدجواد حسينيان در گفت‌وگو با خبرنگاران بيان داشت: قهرمانان المپيک، جهان و آسيا از مازندران براي بازديد از مناطق عملياتي جنوب کشور در قالب يک کاروان راهيان نور، عازم جنوب کشور مي‌شوند.

2 ورزشکار المپیکی سوادکوهی در اردوی راهیان نور

سوادکوه-وي با اشاره به حضور قهرمانان و نامداران بزرگ ورزش کشور و استان در اين سفر معنوي تصريح کرد: براي نخستين بار در کشور و مازندران اين اتفاق مهم روي مي‌دهد که قهرمانان المپيک و جهان در قالب کاروان راهيان نور به مناطق جنوب اعزام مي‌شوند.

رئيس سازمان بسيج ورزشکاران مازندران از سفر دو روزه و هوايي اين قهرمانان در راهيان نور خبر داد و افزود: کاروان 20 نفره ورزشکاران و قهرمانان مازندران، آذر ماه از طريق فرودگاه مهرآباد عازم آبادان مي‌شوند.

حسينيان درباره ورزشکاران اعزامي به راهيان نور گفت: بهداد سليمي، بهادر مولايي، نوشاد عالميان، مجتبي عابديني، رضا يزداني، مسعود اسماعيل‌پور، عزت‌الله اکبري، کميل قاسمي، مهدي تقوي، بشير باباجان‌زاده، محمدحسين محمديان، عادل غلامي، مجتبي ميرزاجانپور، سجاد عباسي، جاسم دلاوري، مجيد قيدي به عنوان ملي‌پوشان مدال‌آور مازندراني به راهيان نور اعزام مي‌شوند.

وي هدف از اعزام ورزشکاران مازندراني به راهيان نور را يادآوري رشادت و جانفشاني شهدا و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: در صورت عدم حضور برخي از اين ورزشکاران و قهرمانان در اردوي تيم ملي يا مسابقات برون‌مرزي، نفرات ديگري از قهرمانان مازندراني جايگزين آنها مي‌شوند.

رئيس سازمان بسيج ورزشکاران مازندران در ادامه از برگزاري دهمين دوره يادواره شهداي استان خبر داد و ابراز داشت: دهمين يادواره 206 شهيد ورزشکار مازندران، پنجم آذر در ساري برگزار مي‌شود.

حسينيان با اشاره به برگزاري اين مراسم در سالن ورزشي تختي ساري افزود: حجت‌الاسلام قاسمي امام جمعه موقت ساري و اکبرنژاد به عنوان سخنران و مداح در اين يادواره حضور دارند.

رئيس سازمان بسيج ورزشکاران مازندران در پايان با اشاره به تعامل خوب با کانون بسيج شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: برنامه‌هاي بسيار خوبي براي تمامي ورزشکاران بسيجي آقايان و بانوان در سراسر استان داريم.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : 2 ورزشکار المپیکی سوادکوهی در اردوی راهیان نور

2 ورزشکار المپیکی سوادکوهی در اردوی راهیان نور

  • پربازدیدترین ها