دوشنبه 04 تیر 1397 03:17:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11333

تاریخ انتشار : 07/08/1393 - 10:33

معاون فرماندار سوادکوه:

مهمترین راهکار‌های اثربخشی پدافند‌ غیر‌عامل هماهنگی بین‌بخشی است

معاون فرماندار سوادکوه با اشاره به راهکارهای تقویت پدافند غیر‌عامل، گفت: هماهنگی بین‌بخشی از مهمترین راهکار‌های اثربخشی پدافند‌ غیر‌عامل است.

مهمترین راهکار‌های اثربخشی پدافند‌ غیر‌عامل هماهنگی بین‌بخشی است

سوادکوه- عین‌الله طالبی ‌عصر دیروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با تسلیت عزاداری ماه محرم و تبریک هفته نیروی انتظامی و سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات به هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه‌های انجام شده در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی شهرستان مثمر ثمر بوده است.


معاون فرماندار سوادکوه با اشاره به حضور ۴ شهید گمنام در شهرستان سوادکوه و حضور قابل تقدیر مردم به هفته پدافند غیر‌عامل اشاره کرد و گفت: کاهش آسیب‌پذیری در حوادث و رخداد‌ها با استفاده از اقدامات غیر‌نظامی در پدافند غیر‌عامل مورد توجه قرار می‌گیرد.


وی با تاکید بر نقش حیاتی مدیران در ساماندهی اقدامات برای پیش‌بینی و آمادگی لازم برای مدیریت بحران‌ها، خاطر نشان کرد: هماهنگی بین‌بخشی از مهمترین راهکار‌های اثربخشی پدافند‌ غیر‌عامل است.


طالبی با بیان اینکه طرح تشکیل بانک اطلاعاتی مدیران در سوادکوه انجام شده است، افزود: ابلاغ طرح تشکیل بانک ‌اطلاعاتی مدیران برای بررسی مداوم عملکرد‌ها و شناسایی نقاط ضعف و قوت مدیران انجام می‌شود.

معاون فرماندار سوادکوه از تشکیل کمیته نظارت پروژه‌ها در سوادکوه خبر داد و گفت: نظارت بر طرح‌های مختلف و ادارات و نهادهای متولی بر آن به منظور اطمینان از سلامت و کیفیت فعالیت‌ها به صورت محسوس و نا‌محسوس از طریق دفتر فنی فرمانداری اجرایی می‎‌شود.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : مهمترین راهکار‌های اثربخشی پدافند‌ غیر‌عامل هماهنگی بین‌بخشی است

مهمترین راهکار‌های اثربخشی پدافند‌ غیر‌عامل هماهنگی بین‌بخشی است

  • پربازدیدترین ها