جمعه 24 آذر 1396 06:07:25

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11332

تاریخ انتشار : 07/08/1393 - 09:26

مسئول کمیته برنامه‌ریزی سوادکوه خبر داد:

تصویب 200 میلیارد ریال برای توسعه سوادکوه

مسئول کمیته برنامه‌ریزی سوادکوه از تصویب مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه شهرستان سوادکوه خبر داد.

تصویب 200 میلیارد ریال برای توسعه سوادکوه

سوادکوه-مسئول کمیته برنامه‌ریزی سوادکوه با اشاره به اعتبارات مصوب برای سوادکوه، گفت: مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه شهرستان سوادکوه مصوب شد.


کیان الهی عصر دیروز در جلسه شورای اداری و برنامه‌ریزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه اعتبارات از منابع مختلف استانی شامل ماده ۱۸۰، تبصره ۲۲، حوادثی، و ردیف‌های دیگر اعتباری به سوادکوه اختصاص داده شده است، گفت: در سال‌جاری مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای شهرستان سوادکوه مصوب شد.


مسئول دفتر فنی فرمانداری با بیان اینکه حدود ۵۱ درصد از اعتبارات تملک دارایی استانی به شهرستان سوادکوه، تخصیص یافت، افزود: اعتبارات حوادثی در ۲ مرحله به شهرستان سوادکوه ابلاغ شده است.


دبیر مدیریت بحران شهرستان سوادکوه به بیان شرایط ابلاغ اعتبارات حوادثی سوادکوه اشاره و خاطر نشان کرد: مبلغ ۵ هزار میلیون ریال در مرحله اول بین ۱۶ پروژه و با تخصیص ۵۰ درصد و در مرحله دوم مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از بابت پیشگیری از حوادث بین ۵ دستگاه اجرایی توزیع شد.


الهی با تاکید بر اینکه ایجاد و توسعه باغات در سطح شیبدار از اولویت‌های سند توسعه شهرستان سوادکوه است، اظهار داشت: مبلغ ۸۵۸ میلیون تومان برای آبخیزداری و بهبود و اصلاح مراتع از محل حوادثی به منابع طبیعی اختصاص یافت
مسئول کمیته برنامه‌ریزی سوادکوه به استقرار ستاد بودجه در فرمانداری شهرستان سوادکوه خبر داد و با اشاره به برنامه‌ریزی برای تدوین برنامه ششم توسعه، گفت: دستگاه‌های مختلف اجرایی برنامه‌ها و پیشنهادات خود را به فرمانداری ارائه کنند.

 

وی با یادآوری اینکه ایران از سال ۱۳۲۷ دارای برنامه‌ریزی توسعه بوده است که ۵ دوره آن مربوط به قبل از انقلاب و ۵ دوره آن مربوط به ۳۵ سال اخیر بوده است، افزود: هدف اصلی در برنامه پنجم و ششم توسعه، آشنایی با قابلیت‌ها و تنگناهای توسعه شهرستان و نابرابری در برخورداری از امکانات موجود با توجه به شاخص‌های جمعیت و وسعت و جایگاه هر شهرستان در تقسیم کار استانی است.

 الهی با بیان اینکه اعتبارات مناسبی برای تقویت اراضی کشاورزی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: ادارات و نهادهای مسئول برای جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیر‌مجاز و حفظ اراضی بالادست تلاش کنند.


منبع : سوادکوه نیوز
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر چهار شنبه 07 آبان 1393 - 13:00
    مته کلا آنلاین

    به اميد آباداني شهرستان سوادکوه که واقعا مظلوم واقع شد

    1 0
دیدگاه شما در مورد : تصویب 200 میلیارد ریال برای توسعه سوادکوه

تصویب 200 میلیارد ریال برای توسعه سوادکوه