دوشنبه 27 آذر 1396 16:31:07

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11305

تاریخ انتشار : 06/08/1393 - 16:07

اختصاصی:به منظور رفع موانع اجرایی طرح 4 باند سوادکوه صورت پذیرفت

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محور سوادکوه

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از عملیات اجرایی تعریض و ارتقاء محور سوادکوه بازدید و دستوراتی را در جهت تسریع در انجام پروژه مذکور ابلاغ نمود.

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محور سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین،دکتر علی نورزاد هدف اصلی این بازدید را بررسی مشکلات و موانع اجرایی پروژه تعریض محور " سوادکوه " برشمرد و افزود: با توجه به حجم تردد و موقعیت خاص این محور می طلبد تا با برنامه ریزی مناسب و تامین اعتبارات کافی عملیات تعریض و چهارخطه نمودن این محور به اتمام برسد.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور پس از بازدید این محور  عنوان  نمود : خوشبختانه پروژه پیشرفت خوبی داشت امید است در سایه تعامل و همکاری همه دست اندرکاران به زودی شاهد باز شدن گلوگاهها و گره های ارتباطی محور ارتباطی سواکوه باشیم.

دکتر نورزاد به اهمیت جاده  محور سوادکوه اشاره و اظهار داشت : با مساعدت های دولت محترم برای  این پروژه500  میلیارد ریال تخصیص اعتبار داده شد بود که معاونت برنامه و بودجه ریاست جمهوری 300 میلیارد ریال دیگر به این اعتبار افزود.

وی با اشاره به حجم بالای ترافیک در این محور اظهار داشت :تونل 1و 4 تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید که شاهد کاهش ترافیک  در این محور خواهیم بود و کار تونلهای دیگر این محور تا پایان شش ماه اول سال 94 به اتمام خواهد رسید.

گفتنی است در این بازدید مهندس حیدر نوروزی مدیرکل راه و شهرسازی مازندران و مهندس نبیان معاون عمرانی استانداری و کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه،سیمرغ، جویبار و سوادکوه شمالی نیز حضور داشتند.دیدگاه شما در مورد : بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محور سوادکوه

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محور سوادکوه