چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 19:14:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1127

تاریخ انتشار : 29/08/1392 - 13:41

رئیس پارک علم و فناوری مازندران:

استفاده از نخبگان موجب توسعه شهرستان می شود

رئیس پارک علم و فناوری مازندران با اشاره به اهمیت حضور نخبگان در توسعه گفت: بهره‌برداری هدفمند از منابع خدادادی، استفاده از تخصص متخصصان، نخبگان و نهادهای حمایتی موجب توسعه همه جانبه شهرستان سوادکوه می‌شود.

استفاده از نخبگان موجب توسعه شهرستان می شود

سوادکوه- مجتبی بلباسی ظهر امروز در نشست مشترک روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه، پارک علم و فناوری استان مازندران، امام جمعه و شهردار و شورای اسلامی شهر زیراب با اشاره به ایجاد کانون شکوفایی خلاقیت در پارک علم و فناوری مازندران گفت: استعدادیابی، حمایت از مخترعان، جذب ایده‌های مبتکرانه، کاربردی از اهداف راه‌اندازی کانون شکوفایی خلاقیت بوده است.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران به نقش مهم دانشگاه در توسعه اشاره کرد و افزود: استفاده از ظرفیت علمی اساتید دانشگاه‌ها و طرح‌های ابتکاری ـ کاربردی دانشجویان موجب توسعه اقتصادی و فرهنگی می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از نقش نخبگان و مدیران و سرمایه‌گذاران در توسعه،خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های توسعه، بهره‌گیری از تلاش، اجماع علاقه‌مندان به توسعه، ساماندهی نخبگان، مدیران و سرمایه‌گذاران موجب توسعه همه جانبه می‌شود.

بلباسی به لزوم استفاده از فرصت‌های گردشگری و صنعتی و معدنی شهرستان سوادکوه اشاره و یادآوری کرد: بهره‌برداری هدفمند از منابع خدادادی، استفاده از تخصص متخصصان، نخبگان و نهادهای حمایتی موجب توسعه همه جانبه شهرستان سوادکوه می‌شود.دیدگاه شما در مورد : استفاده از نخبگان موجب توسعه شهرستان می شود

استفاده از نخبگان موجب توسعه شهرستان می شود

  • پربازدیدترین ها