جمعه 01 تیر 1397 17:48:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11261

تاریخ انتشار : 06/08/1393 - 09:15

رئیس میراث فرهنگی سوادکوه:

فعالیت فرا‌دستگاهی برای توسعه گردشگری

رئیس میراث فرهنگی سوادکوه:توسعه گردشگری به فعالیت فرا‌دستگاهی نیاز دارد.

فعالیت فرا‌دستگاهی برای توسعه گردشگری

سوادکوه-رئیس اداره گردشگری سوادکوه با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری سوادکوه، گفت: توسعه گردشگری به فعالیت فرا‌دستگاهی نیاز دارد.
 

 رضا دانش‌زاده صبح امروز در جلسه بررسی طرح‌های گردشگری سوادکوه با اشاره به اینکه ۶۲۰ اثر تاریخی و فرهنگی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی وجود دارد، گفت: وجود ۱۲ منطقه نمونه گردشگری و آثار تاریخی و فرهنگی از ظرفیت‌های توسعه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی است.
 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سوادکوه بر لزوم توسعه زیر‌ساخت‌های گردشگری سوادکوه تاکید کرد و افزود: سوادکوه به عنوان شهرستان ورودی مازندران با آثار برجسته تاریخی و فرهنگی به همکاری مسئولان برای تقویت زیر‌سخت‌ها نیازمند است.
 

وی با بیان اینکه توسعه گردشگری با جذب اعتبارات لازم و نگرش فرادستگاهی به آن امکان‌پذیر است، خاطر نشان کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اقدامات مختلفی را برای توسعه صنعت گردشگری در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی انجام داده است.

دانش‌زاده خواستار حمایت نمایندگان حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی برای افزایش اعتبارات حوزه گردشگری شد و گفت: با افزایش اعتبارات تملک‌دارایی و ملی و تقویت زیر‌ساخت‌های توسعه صنعت گردشگری شاهد ظرفیت‌های مناسبی در سوادکوه هستیم.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : فعالیت فرا‌دستگاهی برای توسعه گردشگری

فعالیت فرا‌دستگاهی برای توسعه گردشگری

  • پربازدیدترین ها