چهار شنبه 27 دی 1396 12:07:17

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11205

تاریخ انتشار : 05/08/1393 - 11:50

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران:

دفاع از ولایت فقیه درس‌ قیام حسینی برای نسل امروز است

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران با گرامیداشت ماه محرم، گفت: دفاع از ولایت فقیه درس‌ قیام حسینی برای نسل امروز است.

دفاع از ولایت فقیه درس‌ قیام حسینی برای نسل امروز است

سوادکوه- حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مجتهد‌زاده عصردیروز در گردهمایی طلاب و روحانیت سوادکوه که در اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و با حضور فرماندار سوادکوه و سوادکوه‌شمالی و ائمه جمعه شهر‌های زیراب و پل‌سفید و شیرگاه و روحانیون و مسئولان برگزار شد با گرامیداشت آغاز ماه محرم، گفت: در قیام امام حسین (ع) افرادی به عنوان منادیان و محافظان و همرزمان امام حسین (ع) به شهادت رسیدند و ما باید دفاع از ولایت را از آنان الگو برداری کنیم.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران با بیان اینکه روحانیت باید مدافع ارزش‌ها باشند، افزود: حمایت از ولی فقیه به عنوان کیان و ستون انقلاب اسلامی باید به عنوان درس بزرگ قیام حسینی، مورد توجه باشد.

دادستان ویژه روحانیت دادگاه‌های مازندران با اشاره به درس‌ها و عبرت‌های عاشورا، خاطر نشان کرد: روحانیت باید با حفظ معنویت خود به مردم الگو دهی کند.

وی با اشاره به اینکه شکستن نفس باعث دیده شدن توسط خدا می‌شود، گفت: مقام معظم رهبری فرار از نفس را بارها به صورت عملی در رفتار خود نشان داده‌اند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : دفاع از ولایت فقیه درس‌ قیام حسینی برای نسل امروز است

دفاع از ولایت فقیه درس‌ قیام حسینی برای نسل امروز است