شنبه 02 تیر 1397 23:58:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11146

تاریخ انتشار : 04/08/1393 - 15:15

اختصاصی / هم‌زمان با ایام عزاداری سالار شهیدان:

مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی کنی در سوادکوه برگزار شد

هم‌زمان با آغاز ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی کنی با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، جامعه روحانیون، بسیجیان و سایر مسئولان و مردم ولایت‌مدار در سوادکوه برگزار شد.

مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی کنی در سوادکوه برگزار شد

به گزارش خبرنگار سوادکوه آنلاین، به مناسبت درگذشت آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان کشور و به همت مردم و مسئولان شهرستان سوادکوه، مجلس بزرگداشت و یادبود آن عالم ربانی در این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که صبح امروز از ساعت 9:30 در مسجد جامع شهر زیراب برگزار شد، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، جامعه روحانیون، بسیجیان و سایر مسئولان و مردم ولایت‌مدار شهرستان حضور داشتند.

آیت الله معلمی نماینده مجلس خبرگان رهبری در این مراسم با اشاره به صفات بارز و نیکو ایشان به‌ویژه تواضع ،گفت: انقلاب ما توسط افرادی مومن، دیندار و ولایت‌مدار مانند آیت‌الله مهدوی کنی به دست آمد.

وی با اشاره به ولایتمداری ایشان و مواضع روشن تصریح کرد:  آیت الله مهدوی کنی(ره) از شاگردان خط امام و رهبری بود که هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی از این خط فاصله نگرفت و همیشه در این راه قدم برداشت.

مداحی در وصف امام حسین علیه اسلام و آیت الله مهدوی کنی(ره) از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.دیدگاه شما در مورد : مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی کنی در سوادکوه برگزار شد

مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی کنی در سوادکوه برگزار شد

  • پربازدیدترین ها