یکشنبه 26 آذر 1396 00:03:36

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1113

تاریخ انتشار : 29/08/1392 - 02:20

سوادکوه گزارش می دهد:

برگزاری همایش 3000 نفری زندگی به سبک اسلامی در شیرگاه

همایش 3000 نفری زندگی به سبک اسلامی در حسینیه روستای کلیج خیل شیرگاه برگزار شد.

برگزاری همایش 3000 نفری زندگی به سبک اسلامی در  شیرگاه

به گزارش سوادکوه آنلاین همایش سه هزار نفری زندگی به سبک اسلامی با حضور بسیجیان پایگاه های مقاومت سوادکوه و سوادکوه شمالی و میزبانی سپاه پاسداران ناحیه سوادکوه برگزار شد.

در این جلسه که به منظور آشنایی بیشتر خانواده ها با تربیت اسلامی فرزندان برگزار شده بود حجت الاسلام حیدری سخنران جلسه پشتیبانی از ولایت فقیه را شرط ثبوت در مسیر امام زمان دانست.

امام جمعه موقت قائم شهر با اشاره به پیشرفت های سپاه پاسداران در زمینه های مختلف نظامی، اقتصادی و... اظهار کرد:« همه این پیشرفت ها در سایه اطاعت و پیروی از ولی فقیه حاصل شد.»

حیدری همچنین واقعه عاشورا را درسی بزرگ برای نشان دادن تربیت اسلامی معرفی کرد و از خانواده ها خواست برای تربیت فرزندان از شهدای کربلا  الگو برداری کنند.

وی عاشورا را بهترین الگو برای مقابله با تهاجم فرهنگی غرب دانست و خاطر نشان کرد:« باید به جای اینکه جوانان از ماهواره ها الگوبرداری کنند چهره شهدای کربلا علی الخصوص حضرت علی اکبر برای آنها تبیین شود.»

در ادامه نیز فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه با اشاره به جایگاه بلند امر به معروف در اسلام از بسیجیان خواست در جهت احیای این سنت حسنه در جامعه تلاش کنند.

سرهنگ درزی واقعه عاشورا را بزرگترین حرکت در جهت اجرای امر به معروف دانست و گفت:« اجرای امر به معروف سبب می شود جامعه به ورطه نابودی کشانده نشود.»

وی افزود:« اجرای امر به معروف در اجتماع سلامت جامعه را تضمین می کند.»

در پایان نیز با مداحی مداحان حضار در عزای امام حسین (ع) چند دقیقه ای سینه زنی کردند.دیدگاه شما در مورد : برگزاری همایش 3000 نفری زندگی به سبک اسلامی در شیرگاه

برگزاری همایش 3000 نفری زندگی به سبک اسلامی در  شیرگاه