دوشنبه 04 تیر 1397 20:05:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 11091

تاریخ انتشار : 03/08/1393 - 15:34

حجت الاسلام ذاکری خطیر خبر داد:

اعزام ۶۵ روحانی در ماه محرم به حسینیه‌های سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با اشاره به برنامه‌های ماه محرم، گفت: ۶۵ روحانی در ماه محرم به حسینیه‌های سوادکوه اعزام می‌شوند.

 اعزام ۶۵ روحانی در ماه محرم به حسینیه‌های سوادکوه

سوادکوه-حجت الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر صبح امروز در جلسه طرح و برنامه تبلیغات اسلامی سوادکوه با تسلیت ماه محرم، گفت: سوگواری شهادت امام حسین (ع) در حسینیه‌ها و تکایا و اماکن دینی و مذهبی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با حضور اقشار مختلف مردم و برنامه‌ریزی هیات مذهبی و کانون مداحان تبلیغات اسلامی سوادکوه برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه به سازماندهی روحانیون بومی و اعزامی از قم در مراسم‌های ماه محرم شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اشاره و خاطر نشان کرد: ۶۵ روحانی بومی مقیم و ۱۵ روحانی اعزامی از قم در مراسم‌های محرم شهرستان حضور خواهند یافت.

وی با اشاره به رحلت آیت الله مهدوی کنی به سابقه انقلابی و سیاسی وی اشاره کرد و افزود: آیت الله مهدوی کنی از یاران صدیق امام راحل و مقام معظم رهبری در دوران مختلف انقلاب اسلامی بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با اشاره به پخش فیلم زندگی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری به عدم تمایل ایشان از پخش آن در دوران حیات خبر داد و خاطر نشان کرد: همراهی ایشان با آرمان‌های نظام اسلامی و پیروی از بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب همواره دلنشین و الگو بود.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : اعزام ۶۵ روحانی در ماه محرم به حسینیه‌های سوادکوه

 اعزام ۶۵ روحانی در ماه محرم به حسینیه‌های سوادکوه

  • پربازدیدترین ها