یکشنبه 03 تیر 1397 11:58:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 11066

تاریخ انتشار : 03/08/1393 - 16:21

رئیس رسانه ملی در نشست ارائه گزارش عملکرد 10 ساله:

صدا و سیما نقش تعیین کننده‌ای در اجرای سیاست‌های راهبردی نظام دارد

عزت الله ضرغامی در نشست ارائه گزارش عملکرد 10 ساله خود گفت: نقش رسانه ملی در اجرای سیاست‌های راهبردی نظام و همگرائی آحاد جامعه‌ بی‌بدیل است.

صدا و سیما نقش تعیین کننده‌ای در اجرای سیاست‌های راهبردی نظام دارد

سوادکوه-سی و نهمین نشست سراسری افق رسانه با موضوع ارزیابی عملکرد 10 ساله و با حضور مدیران و برنامه‌سازان رسانه ملی در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.  
 
رئیس سازمان صدا و سیما در این نشست با اشاره به نقش بی‌بدیل رسانه ملی در حاکمیت و تنظیم معادلات قدرت در داخل و خارج کشور گفت: امروز صدا و سیما نقش تعیین کننده‌ای در اجرای سیاست‌های راهبردی نظام و جلوگیری از انحراف و جهت‌گیری‌های نادرست دارد.  
 
عزت الله ضرغامی افزود: رسانه ملی با حفظ استقلال و عدم تاثیرپذیری از جریان‌های سیاسی، نقش مهمی در همگرائی آحاد جامعه در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی داشته است.  
 
رئیس سازمان صدا و سیما با تشریح عملکرد 10 ساله و بیان توانمندی‌ها و کاستی‌های موجود در رسانه ملی، بررسی و نقد این عملکرد را وظیفه مدیران و کارشناسان و صاحب نظران عرصه ارتباطات دانست و بر ضرورت نقدپذیری، یادگیرندگی و آینده‌نگری در رسانه ملی تاکید کرد.   
عزت الله ضرغامی تحول در تولیدات نمایشی، فیلم، سریال، مستند، برنامه‌های خبری، سیاسی، آموزشی، علمی، سلامت‌محور، ورزشی و معارف قرآنی، افزایش شبکه‌های رادیو_ تلویزیونی ملی و بین‌المللی، برگزاری موفق انتخابات سرنوشت‌ساز و خنثی کردن عملیات روانی دشمن، مدیرت پروژه‌های بزرگ ملی، احترام به سلیقه مخاطب با تنوع برنامه‌ها و اجرای موفق پروژه بزرگ سینگال رسانی دیجیتال در سراسر کشور را از جمله موفقیت‌های رسانه ملی در سال‌های اخیر دانست.  
 
رئیس رسانه ملی رهنمودهای ارزشمند و هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب به ویژه در مقاطع حساس و موضوعات مهم کشور را بسیار راهگشا و کلیدی خواند و بر استفاده هر چه بیشتر از این مزیت گرانبهای رسانه ملی تاکید کرد.  
 
عزت الله ضرغامی ارتباط مستمر و بسیار صمیمانه با مراجع عالیقدر تقلید، حوزه‌های علمیه، اعضا مجلس خبرگان، ائمه جمعه، علما و نهادهای روحانیت را از جمله ویژگی‌های این دوره توصیف کرد و افزود: رسانه ملی بدون اتکا به این منبع عظیم و هدایتگر نمی‌تواند آموزه‌های دینی و پیام‌های معرفتی خود را در ساختارهای رادیو-تلویزیونی مهندسی و اجرا نماید.  
 
گفتنی است؛ در این نشست از کتاب "راوی صادق" و مستندات 13 گانه آن رونمایی شد. این کتاب با تشریح 222 محور از اقدامات مهم و تحول‌ساز در طول دهه گذشته، ضمن آشنا کردن صاحب نظران و کارشناسان با ابعاد گسترده ماموریت‌های رسانه ملی، زمینه برای ارزیابی، نقد و ارائه پیشنهادهای سازنده فراهم می‌سازد.  


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : صدا و سیما نقش تعیین کننده‌ای در اجرای سیاست‌های راهبردی نظام دارد

صدا و سیما نقش تعیین کننده‌ای در اجرای سیاست‌های راهبردی نظام دارد

  • پربازدیدترین ها