جمعه 01 تیر 1397 04:17:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1087

تاریخ انتشار : 28/08/1392 - 00:06

مدیر جدید آموزش و پرورش سوادکوه معارفه شد

غلامرضا افشون به‌عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه معرفی شد.

مدیر جدید آموزش و پرورش سوادکوه معارفه شد

سوادکوه- بعداز ظهر امروز در مراسمی با حضور نعمت بقایی معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران و مسئول حراست این اداره کل، غلامرضا افشون به ‌عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه معرفی و از زحمات علی شیرزاد تقدیر شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه با تقدیر از علی شیرزاد مدیر سابق آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه تلاش‌های مدیریت و کارکنان آموزش و پرورش سوادکوه گفت: آموزش و پرورش سوادکوه ظرفیت‌های علمی و پژوهشی و کیفی لازم برای توسعه در ابعاد مختلف را دارد.

غلامرضا افشون با اشاره به لزوم ارتقای علمی آموزش و پرورش، گفت: تعامل با معلمان و حضور مستمر در مدارس به همراه رشد و ارتقای علمی مدارس و معلمان اولویت‌های ما است.

وی به برنامه‌های آموزشی و پژوهشی در آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: فعالیت پژوهشی و آموزشی آموزش و پرورش به تقویت پایه‌های آموزش و پرورش و رشد و توسعه معلمان و دانش‌آموزان سبب می‌شود.

افشون به آموزش معلمان سطوح مختلف آموزشی اشاره و یادآور شد: با توجه به جدید بودن محتوای برخی از کتب درسی آموزش معلمان مقاطع تحصیلی انجام می‌شود.


منبع : فارس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 28 آبان 1392 - 23:18
    مجیدامیری سوادکوهی

    تبریک به این مرد بزرگ وافعا حق این عزیز بود زودتر از اینها دکتر افشون مردی انقلابی و متدینی هستند و از نخبگان بنام مازندران به شمار می آیند خداوند یارو مدد کارشان باشد.

    3 0
دیدگاه شما در مورد : مدیر جدید آموزش و پرورش سوادکوه معارفه شد

مدیر جدید آموزش و پرورش سوادکوه معارفه شد

  • پربازدیدترین ها