پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:32:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10847

تاریخ انتشار : 29/07/1393 - 22:59

سید هادی حسینی در نطق میان‌ دستور:

شیوه‌های سنتی قانون‌گذاری پاسخگوی نیازها برای اداره کشور نیست

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه گذرا به گذشته و حال نشان می‌دهد که مردم زندگی راحتی را ندارند و شیوه‌های سنتی قانونگذاری پاسخگوی نیازها برای اداره کشور نیست.

شیوه‌های سنتی قانون‌گذاری پاسخگوی نیازها برای اداره کشور نیست

سوادکوه-سید هادی حسینی نماینده مردم  قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالیدر مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌ دستور خود روز یکشنبه در صحن علنی اظهار داشت: نگاه گذرا به گذشته و آنچه در حال گذر است نشان از آن دارد که با وجود همه زحمات کشیده شده توسط کارگزاران نظام در مجلس و دولت، مردم زندگی راحتی را ندارند و سختی شرایط زندگی، مشکل معاش، شرایط تولید در صنعت و کشاورزی یک پیام دارد و آن این است که شیوه‌های سنتی قانون‌گذاری در اداره کشور در زمانی که رشد علم و فناوری با سرعتی برق‌آساست، پاسخگو نیست.

وی افزود: ظهور و حضور گروه‌های مختلف در کشورهای مختلف جهان با پول کفار و ابرقدرت‌ها، قتل‌عام زنان و مردان عراق، افغانستان، سوریه، فلسطین و لبنان و ... حمایت از این درد و بلای خانمان‌سوز دارد که دوای این زخم کهنه تاریخ اتحاد بین‌ مسلمانان است.

نماینده  قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالیخاطرنشان کرد: از وزیر کشور می‌خواهم تا قانون تقسیمات کشوری را اجرا کند.

حسینی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به مشکلات و حل آنها شد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : شیوه‌های سنتی قانون‌گذاری پاسخگوی نیازها برای اداره کشور نیست

شیوه‌های سنتی قانون‌گذاری پاسخگوی نیازها برای اداره کشور نیست

  • پربازدیدترین ها