جمعه 24 آذر 1396 15:37:44

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10818

تاریخ انتشار : 29/07/1393 - 19:12

خبر خوش در حوزه ورزش تکواندو:

حضور تکواندوکار سوادکوهی در اردوی تیم ملی

جواد امیری تکواندوکار سوادکوهی با کسب مدال طلا در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم به اولین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندو ایران راه یافت.

حضور تکواندوکار سوادکوهی در اردوی تیم ملی

سوادکوه-مسئول روابط عمومی هیات تکواندو مازندران، گفت: جواد امیری به همراه ۵ تکواندوکار مازندرانی به عضویت اردوی تیم ملی انتخاب شدند.

رضا عرب  با اشاره به اینکه ۵ تکواندوکار مازندرانی در رقابتهای قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان موفق به کسب مدال طلا و نقره و برنز شدند، گفت: سی و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۲۲۰ تکواندو‌کار از ۳۰ استان در استان خوزستان برگزار شد.

مسئول کمیته روابط عمومی هیات تکواندو مازندران با بیان اینکه مازندران با کسب ۲ مدال طلا، ۲ نقره، یک برنز و ۵۴ امتیاز به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت، افزود: تهران با کسب یک مدال طلا، ۴ نقره و ۵۲ امتیاز نایب قهرمان شد و استان البرز با کسب یک مدال طلا، ۳ برنز و ۳۸ امتیاز به عنوان سومی رسید و زنجان با کسب یک مدال طلا، ۲ برنز و ۳۴ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ۳۲ تکواندو‌کار منتخب به اولین مرحله انتخابی تیم ملی ایران انتخاب شدند، خاطر نشان کرد: ۵ نماینده مازندران در اولین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندو ایران حضور دارند.

عرب، افزود: جواد امیری با کسب مقام اول در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم، روح الله ابراهیمی با کسب مقام اول در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم، رضا حبیبی با کسب مقام دوم در وزن منفی ۷۴ کیلوگرم، علی محمد‌پور با کسب مقام دوم در وزن مثبت ۸۷ کیلوگرم و سروش احمدی با کسب مقام سوم در وزن منفی ۶۳ کیلوگرم از استان مازندران به اولین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندو ایران راه یافتند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : حضور تکواندوکار سوادکوهی در اردوی تیم ملی

حضور تکواندوکار سوادکوهی در اردوی تیم ملی