یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 18:53:00

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10793

تاریخ انتشار : 28/07/1393 - 22:23

اختصاصی / به بهانه هفته تربیت بدنی:

نگاهی به مشکلات موجود در ورزش شهرستان

کارشناس حوزه ورزش:مشکل عمده موجود در شهرستان نبود امکانات ورزشی،فضاهای ناکافی و عدم حمایت مالی از این ورزشکاران علاقه مند جهت شکوفایی استعداد ها و رشد و پرورش آنهاست.

نگاهی به مشکلات موجود در ورزش شهرستان

اردلان کریمی یکی از فعالان ورزشی و کارشناس حوزه ورزش در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به پتانسیل های موجود در شهرستان در حوزه ورزش گفت:شهرستان سوادکوه در زمینه های مختلف ورزشی همچون کشتی،فوتبال، والیبال، ورزشهای رزمی و ... دارای ورزشکاران  نوجوان و جوان با استعداد زیادی است. مشکل عمده موجود در شهرستان نبود امکانات ورزشی،فضاهای ناکافی و عدم حمایت مالی از این ورزشکاران علاقه مند جهت شکوفایی استعدادها و رشد و پرورش آنهاست.
 

وی ادامه داد:یکی دیگر از مشکلات خصوص سازی فضاهای ورزشی است که با توجه به محرومیت شهرستان سوادکوه مشکلاتی را  در خصوص نبودن تمکن مالی برای همه جهت استفاده از امکانات و فضاهای ورزشی به دنبال داشته است.پراکندگی روستاها نیز مزید علت شده تا بسیاری از نوجوانان و جوانان از این امکانات و فضاها نتوانند استفاده کنندو محروم شوند.
 

کریمی با اشاره به استفاده از مدیران با تجربه در هیات های ورزشی شهرستان تاکید کرد: با بکارگیری واستفاده از نیروهای توانمند در هیات های ورزشی ، در حوزه ورزش شهرستان شاهد رشد چشم گیری خواهیم بود.
 

وی با اشاره به فعالیت چشمگیر ادرات و نهادها در  کمک به اجرای برنامه های ورزش در گذشته، گفت: در حال حاضر ادارات و نهادها شادابی و طراوت گذشته را در کمک به  برگزاری مسابقات ورزشی  را ندارندو انتظار می رود با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ورزش بویژه ورزش همگانی اقدامات موثری در این زمینه از خود نشان دهند.
 

کریمی در پایان به ضرورت تعامل دستگاهای اجرایی اشاره کرد و گفت: با تعامل و همکاری ادرات و متولیان ورزش همچون اداره ورزش و جوانان ،شوراهای شهر و شهرداری ها شاهد نتایج موثری در  خصوص ورزش در شهرستان باشیم و با یک برنامه ریزی دقیق به سمت همگانی کردن ورزش در  دل خانواده ها حرکت کنیم.

 دیدگاه شما در مورد : نگاهی به مشکلات موجود در ورزش شهرستان

نگاهی به مشکلات موجود در ورزش شهرستان

  • پربازدیدترین ها