چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 12:59:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10743

تاریخ انتشار : 28/07/1393 - 09:13

مالک باشگاه مهیا محراب:

سوادکوهی ها به داشتن همچین تیمی افتخار کنند

مالک باشگاه مهيا محراب سوادکوه عملکرد بازيکنان تيمش مقابل آستو آبيک قزوين را مورد ستايش قرار داد.

سوادکوهی ها به داشتن همچین تیمی افتخار کنند

سوادکوه-عليرضا شهميري سوادکوهي پس از برتري مهيامحراب سوادکوه مقابل آستوآبيک قزوين در گفتگو با خبرنگار مازندليگ در سوادکوه اظهار داشت: به توانائي بازيکنانم اعتقاد دارم ولي انتظار نداشتم اين تيم را در خانه اش با همچين نتيجه اي شکست دهند.

 

شهميري سوادکوهي در ادامه افزود: اين پيروزي در روزي به دست آمد که ساير مدعيان متوقف شدند و خدا را شکر بازيکنان ما با عملکرد فوق العاده خود حاشيه امنيت خوبي در صدر جدول ايجاد کردند.

 

وي با بيان اينکه مهيامحراب سوادکوه پتانسيل فوتبال اين منطقه را بر همگان ثابت کرد گفت: هيچ  کس انتظار کسب همچين نتايجي را از مهيا محراب نداشت و اگر در بازي با شهرداري فومن اتفاقات بيرون از زمين رخ نمي داد اکنون با کسب حداکثر امتيازات در صدر جدول بوديم.

 

مالک باشگاه مهيا محراب سوادکوه با اشاره به کسب دومين پيروزي بيرون از خانه تيمش در فصل جاري اين رقابت ها گفت: وقتي تيمي از دو بازي بيرون از خانه 6 امتياز کسب مي کند يعني از بازيکناني با روحيه جنگندگي و انگيزه بالا و همچنين مربيان فهيمي برخوردار است که اتفاقات ليگ را به خوبي رصد مي کنند و آناليز خوبي از تيم هاي اين گروه دارند.

عليرضا شهميري سوادکوهي در ادامه افزود: جا دارد از حاج آقا واحدي و آقاي الياس رحمتي نيز بابت زحماتي که براي اين تيم مي کشند کمال تشکر را داشته باشم.

 

وي خاطرنشان کرد: فوتبال دوستان سوادکوهي بابت همچين نتايج درخشاني به جوانان شهر خود افتخار کنند ولي اميدوارم اين نتايج سطح انتظارات آنها را بالا نبرد تا اين بازيکنان با فراغ بال بيشتري مقابل حريفان قرار گيرند.

 

مالک باشگاه مهيا محراب سوادکوه در پايان گفت: از بازيکنان تيمم مي خواهم بابت کسب همچين نتايجي دچار غرور نشوند و بدانند براي رسيدن به جايگاهي که لايق آن هستند راه درازي در پيش دارند.

 

به گزارش مازندليگ، تيم فوتبال مهيا محراب سوادکوه در هفته چهارم لیگ دسته سوم فوتبال کشور در خانه آستوآبيک قزوين به برتري 2 بر 0 دست يافت تا با کسب 10 امتياز درصدر جدول رده بندی قرار گيرد.


منبع : مازند لیگ
دیدگاه شما در مورد : سوادکوهی ها به داشتن همچین تیمی افتخار کنند

سوادکوهی ها به داشتن همچین تیمی افتخار کنند

  • پربازدیدترین ها