دوشنبه 04 تیر 1397 16:13:56

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10696

تاریخ انتشار : 27/07/1393 - 12:27

نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

شهدا سند عهد و پیمان ما با آرمان‌های امام راحل هستند

نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برکات برگزاری یادواره‌های شهدا، گفت: شهدا سند عهد و پیمان ما با آرمان‌های امام راحل هستند.

شهدا سند عهد و پیمان ما با آرمان‌های امام راحل هستند

سوادکوه- آیت الله معلمی عصر امروز در شانزدهمین یادواره ۷۶ شهید منطقه لفور شهرستان سوادکوه‌شمالی که در روستای «کفاک» برگزار شد با اشاره به اینکه استقبال گسترده مردم از یادواره‌های شهدا سند پایداری و وفاداری و مظهر تجدید عهد و پیمان با امام و شهدا است، گفت: خداوند عالم مخلوقات عالم را فرشتگان که کاری جز عبادت انجام نمی‌دهند و دسته دیگر حیوانات که چیزی جز آب و غذا و شهوت نمی شناسند و گروه دیگر که انسان ها هستند و آنها می توانند جانشین خدا بر روی زمین و یا مفسد فی الارض باشند.


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انسان موجودی دو بعدی است که می تواند فرشته خو یا درنده خو شود و می تواند از گرگ درنده تر شود که نمونه آن را می توان در سر بریدن کودک به جرم دارا بودن پدر و مادر شیعه را دید، افزود: در فرهنگ قرآن هر که در عرصه تجاوز کشته شود جهنمی است ولی هر که در عرصه دفاع کشته شود خدا به او عزت خواهد داد.

 وی با تجلیل از جایگاه شهیدان، خاطر نشان کرد: به فرموده پیامبر گرامی اسلام، بالاتر از هر کار خوب، کار خوب دیگری وجود دارد اما بالاتر از جهاد و شهادت در راه خدا نیکی دیگری وجود ندارد.


معلمی با تقدیر از برگزار کنند‌گان یادواره شهدای لفور سوادکوه شمالی، گفت: مفهوم برگزاری یادواره شهدا، یادآوری پایداری‌ها و وفداکاری‌ها و عهد و پیمان با امام راحل است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : شهدا سند عهد و پیمان ما با آرمان‌های امام راحل هستند

شهدا سند عهد و پیمان ما با آرمان‌های امام راحل هستند

  • پربازدیدترین ها