چهار شنبه 02 خرداد 1397 19:14:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10695

تاریخ انتشار : 27/07/1393 - 10:29

مسئول کمیته مربیان هیات کشتی مازندران در سوادکوه شمالی:

کشتی مازندران پوست‌‌اندازی کرده است

مسئول کمیته مربیان هیات کشتی مازندران با اشاره به نتایج مسابقات کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران در سوادکوه‌شمالی، گفت: کشتی مازندران پوست‌‌اندازی کرده است.

کشتی مازندران پوست‌‌اندازی کرده است

سید مصطفی میرعمادیان  با اشاره به میزبانی مناسب شهرستان سوادکوه شمالی از مسابقات کشتی قهرمانی بزرگسالان مازندران و سطح بالای این مسابقات گفت: طبق دستورالعمل فدراسیون کشتی، برای حضور در تیم ملی کشتی، حضور در مسابقات قهرمانی استان و مراحل اردوی آمادگی تیم ملی جز برای ملی پوشان صاحب مدال مسابقه جهانی و آسیایی که جزء سهمیه مرحله آخر تیم ملی هستند، لازم است.

مسئول کمیته مربیان هیات کشتی مازندران با اشاره به حضور برخی از کشتی‌گیران در لیگ و  یا آسیب‌دیدگی، افزود: درباره شرایط ویژه برخی از کشتی‌گیران برای حضور در تیم ملی تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی از کسب عنوان برتر توسط کشتی‌گیران جدید در ۸ وزن مسابقات قهرمانی بزرگسالان را اتفاق تازه و پوست‌اندازی کشتی مازندران توصیف و خاطر نشان کرد: احمد بذری از گلوگاه به عنوان پدیده این مسابقات شناخته شده است.

میر‌عمادیان با بیان اینکه موفقیت کشتی‌گیران جوان و احیای کشتی‌گیران دیگر نوید آینده موفقی را برای کشتی مازندران است، به سوادکوه نیوز گفت: در مسابقات کشتی قهرمانی بزرگ‌سالان مازندران در سوادکوه‌شمالی، جان‌علی خسرو‌نژاد از قائم‌شهر به عنوان مربی نمونه، شعبان‌علی غفاری از فریدونکنار به عنوان مربی اخلاق، حسین الیاسی از قائم‌شهر به عنوان فنی‌ترین کشتی‌گیر و احمد بذری از گلوگاه به عنوان پدیده مسابقات معرفی شدند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : کشتی مازندران پوست‌‌اندازی کرده است

کشتی مازندران پوست‌‌اندازی کرده است

  • پربازدیدترین ها