جمعه 01 تیر 1397 21:45:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10654

تاریخ انتشار : 26/07/1393 - 17:57

اختصاصی / به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش :

از نیمه کاره بودن چندین سالن ورزشی تا نبود سالن ورزشی اختصاصی بانوان در شهرستان سوادکوه

احمد زاده از پی گیری جهت تکمیل سالن های نیمه کاره آلاشت و اتو خبرداد.

از نیمه کاره بودن چندین سالن ورزشی تا نبود سالن ورزشی اختصاصی بانوان در شهرستان سوادکوه

احمد زاده امروز در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین به مناسبت روز ورزش و تربیت بدنی،با اشاره به فعالیت های عمرانی اداره ورزش و جوانان عنوان کرد: در حال حاضر با کمک شهرداری پل سفید پی گیر تکمیل سالن تخصصی ورزش های رزمی همچون کاراته،تکواندو و بوکس و همینطور ساختمان اداره ورزش و جوانان سوادکوه  هستیم.

وی ادامه داد:در حال رایزنی با استان جهت تکمیل سالن های ورزشی همچون آلاشت و اتو  در سطح شهرستان هستیم و این امر مستلزم همکاری و همراهی مسئولان شهرستانی و نگاه ویژه مسئولان اجرایی استانی به شهرستان سوادکوه است.

رئیس اداره ورزش و جوانان در رابطه با استعداد یابی ورزشی در سطح شهرستان تاکید کرد: این امر مهم با کمک اداره آموزش و پرورش میسر می باشد و با کمک معلمان و مربیان ورزشی شهرستان و اداره آموزش و پرورش چندین جلسه برگزار نموده ایم.

احمد زاده با اشاره به ورزش بانوان در شهرستان گفت: در زمینه ورزش بانوان تیم فوتسال و تیم ورزشهای رزمی همچون کاراته و تکواندو دارای عناوین استانی و کشوری بود ه ایم و نبود فضای مناسب جهت تمرین بانوان سواکوهی و همچنین نبود سالن ورزشی اختصاصی بانوان در شهرستان با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم و رایزنی هایی را در این خصوص با اداره کل ورزش و جوانان استان  مازندران داشته ایم.

وی در ادامه در خصوص پرداختن به مسائل و مشکلات جوانان عنوان کرد: به نظر بنده ادغام اداره تربیت بدنی با ماموریت های مشخص با ادراه جوانان کارشناسی نبوده و تاکنون بیشترین مراجعین ما ورزشکاران بوده اند و در خصوص جوانان و مشکلاتی همچون اشتغال و ازدواج و... هیچ گونه مراجعه ای نداشته ایم .

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه در پایان از همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه با این اداره  تشکر نمود.دیدگاه شما در مورد : از نیمه کاره بودن چندین سالن ورزشی تا نبود سالن ورزشی اختصاصی بانوان در شهرستان سوادکوه

از نیمه کاره بودن چندین سالن ورزشی تا نبود سالن ورزشی اختصاصی بانوان در شهرستان سوادکوه

  • پربازدیدترین ها