پنج شنبه 28 دی 1396 23:21:20

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10644

تاریخ انتشار : 26/07/1393 - 12:46

نماز جمعه:

خطبه های نماز جمعه ۲۵ مهر۹۳ شهرهای سوادکوه

تشکیل گروه‌های تکفیری دامن امپریالیسم را گرفته است/آموزه‌های اسلامی دارای پیام‌های انسانی است/حیازدایی از جامعه در اولویت‌ اهداف ماهواره‌ها قرار دارد

خطبه های نماز جمعه ۲۵ مهر۹۳ شهرهای سوادکوه

سوادکوه

امام جمعه موقت سوادکوه‌‌شمالی:


تشکیل گروه‌های تکفیری دامن امپریالیسم را گرفته است


امام جمعه موقت سوادکوه‌‌شمالی با اشاره به سابقه تشکیل گروه‌های تکفیری توسط نظام سلطه، گفت: تشکیل گروه‌های تکفیری دامن امپریالیسم را گرفته است.
به گزارش خبرنگار سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس در سوادکوه، حجت الاسلام علی مجردی در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با تفسیر سوره حمد به ارزش‌های انسان اشاره کرد و گفت: صفت رحمان و رحیم الهی هم در ذات و هم در مدیریت الهی وجود دارد و انسانی که سقوط کند از حیوان و جماد هم پست‌تر می‌شود.
امام جمعه موقت شیرگاه سوادکوه‌‌شمالی با قرائت بخشی از وصیت‌نامه شهیدان سوادکوه‌شمالی به اهمیت و ارزش شهدا اشاره کرد و افزود: خدمت در مسیر شهدا باعث رضایت و خوشنودی الهی می‌شود.
وی به مناسبت‌های هفته اشاره کرد و با بیان اینکه شهادت میثم تمار از وقایع تاثیرگذار تاریخی است، خاطر نشان کرد: آیه مباهله از آیات محکمی است که حقانیت خاتم پیامبران را نشان می‎دهد.
مجردی به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با رمضان عبدالله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری، پیروزی مردم فلسطین را افتخاری برای ملت ایران توصیف کردند.
خطیب موقت نماز جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی به دیدگاه‌های مقام معظم رهبری درباره القاعده و داعش اشاره کرد و افزود: امپریالیسم گروه‌های تکفیری را برای مقابله با جهان اسلام به وجود آورده است که در حال حاضر دامن آنها را گرفته است.
------------------------------------------------------------------------------------------------
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:


آموزه‌های اسلامی دارای پیام‌های انسانی است


امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به آموزه‌های دینی، گفت: آموزه‌های اسلامی دارای پیام‌های انسانی و الهی هستند.
به گزارش خبرنگار سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس در سوادکوه، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌‎های نماز جمعه پل‌سفید با اشاره به تاثیر اخلاق اسلامی در سعادت انسان، گفت: آموزه‌های اسلامی دارای پیام‌های انسانی و الهی هستند.
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اهمیت عید غدیر در تداوم رسالت و دلایل تاریخی و دینی آن بر لزوم برگزاری گسترده برنامه‌های غدیر تاکید کرد و افزود: برنامه‌های برگزار شده عید غدیر در شهر پل‌سفید به صورت قابل تقدیری برگزار شده است.
وی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم بر اهمیت برگزاری عزاداری‌ها در مذهب شیعه اشاره و خاطر نشان کرد: هیئات مذهبی برای برگزاری برنامه‌های مداحی و سخنرانی و سینه‌زنی شرایط دینی و مذهبی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.
قربانی به هفته ورزش و جوانان و تاثیر ورزش در نشاط و سلامتی فردی و اجتماعی اشاره کرد و گفت: برنامه‌های ورزش و جوانان با هدف توسعه کمی و کیفی برنامه‌‎ها انجام شود.
------------------------------------------------------------------------------------------------
امام جمعه زیراب سوادکوه:


حیازدایی از جامعه در اولویت‌ اهداف ماهواره‌ها قرار دارد


امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به ابعاد استفاده از ماهواره، گفت: حیازدایی از جامعه در اولویت‌ اهداف ماهواره‌ها قرار دارد.
به گزارش خبرنگار سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس در سوادکوه، حجت الاسلام محمد زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب با اشاره به راه‌های مختلف نفوذ دشمنان در کشور، گفت: دشمنان از راه‌های مختلف قصد ضربه زدن به ارزش‌ها و آرمان‌های نظام اسلامی را دارند.
امام جمعه زیراب سوادکوه با بیان اینکه به قول مقام معظم رهبری، دست یابی به تکنولوژِی ماهواره نباید با حذف موانع قانونی همراه باشد، افزود: با پیشرفت تکنولوژِی ماهواره، راه‌های مقابله با آسیب‌های آن هم باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر اینکه حیازدایی از جامعه در اولویت‌ها اهداف برنامه‌های ماهواره‌ها قرار دارد، خاطر نشان کرد: در بسیاری از کشورها شاهد استفاده آزاد از ماهواره نیستیم و آنها به سبک زندگی خود در برابر ماهواره‌ها احترام می‌گذارند.
رضایی، گفت: سبک زندگی اسلامی باید در استفاده از تکنولوژِ‌های مختلف مورد توجه قرار گیرد.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : خطبه های نماز جمعه ۲۵ مهر۹۳ شهرهای سوادکوه

خطبه های نماز جمعه ۲۵ مهر۹۳ شهرهای سوادکوه