چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:18:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1061

تاریخ انتشار : 26/08/1392 - 18:46

با مجوز از باشگاه پرسپولیس:

مدرسه فوتبال پرسپولیس به سوادکوه می آید

مدرسه فوتبال پرسپولیس شهر زیراب مازندران با مجوز از باشگاه پرسپولیس کشور آغاز به کار کرد.

مدرسه فوتبال پرسپولیس به سوادکوه می آید

سوادکوه- حسن شورزند امروز در گفت‌وگو با فارس در سوادکوه از صدور مجوز مدرسه فوتبال پرسپولیس در شهر زیراب خبر داد و گفت: فراخوان رده‌های سنی مختلف برای جذب علاقه‌مندان توسط این باشگاه آغاز شده است.

موسس و مدیر باشگاه پرسپولیس شهر زیراب با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های بومی شهرستان سوادکوه و شهر زیراب برای توسعه فعالیت‌های ورزشی، افزود: استفاده از مربیان بومی در اولویت فعالیت‌های ما قرار دارد.

وی به برنامه‌ریزی‌های آینده‌نگر انه برای حضور در لیگ‌های استانی اشاره و خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های این باشگاه با هیئت فوتبال شهر زیراب برای حضور در لیگ‌ها و رده‌های سنی مختلف انجام می‌شود.

شورزند، حضور باشگاه‌های بزرگ و استفاده از ظرفیت‌های آنان را در راستای تقویت فوتبال منطقه توصیف کرد و یادآور شد: استفاده از حمایت مالی از تیم‌های رده‌های سنی باشگاه پرسپولیس زیراب و جذب اسپانسر از مهم‌ترین اولویت‌های ما است.

موسس و مدیر باشگاه پرسپولیس شهر زیراب، جذب استعدادهای فوتبال و تقویت آنان در مدارس باشگاه‌های ورزشی معتبر را زمینه مناسب حضور  بازیکنان در تیم‌های بزرگ توصیف کرد.دیدگاه شما در مورد : مدرسه فوتبال پرسپولیس به سوادکوه می آید

مدرسه فوتبال پرسپولیس به سوادکوه می آید

  • پربازدیدترین ها