چهار شنبه 30 خرداد 1397 21:29:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10574

تاریخ انتشار : 25/07/1393 - 12:13

اختصاصی / حجت الاسلام والمسلمین ذاکری خطیر :

از نظر قرآن،اسلام وسنت پیامبر فعل عربستان محکوم است

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان سوادکوه در خصوص حکم اعدام آیت الله نمر در عربستان اظهار داشت:از نظر قرآن،اسلام وسنت پیامبر فعل عربستان محکوم است

از نظر قرآن،اسلام وسنت پیامبر فعل عربستان محکوم است

حجت الاسلام والمسلمین ذاکری خطیر در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین در خصوص حکم اعدام آیت الله نمر در عربستان اظهار داشت:در این خصوص باید برگردیم به دولت عربستان ،دولت عربستان یک دولت پادشاهی است و به صورت دموکراسی اداره نمی شود.پادشاه عربستان،برادران و فرزندان به صورت کلی مجموعه خانواده پادشاهی کشور را به شکل موروثی اداره می کنند.
 

وی ادامه داد:آل سعود زیر چتر کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس هستند و هرگونه ابراز عقیده در عربستان ممنوع است. دولت عربستان تحت  نفوذ یک فرقه ضاله و گمراه کننده به نام وهابیت است و هیچ ارتباطی با جهان اسلام ندارد .
 

حجت الاسلام والمسلمین ذاکری خطیر تاکید کرد: دست آل سعود به خون صدها هزار انسان بیگناه در عربستان و کشورهایی همچون عراق،سوریه و بحرین آلوده  است.
 وی اضافه کرد:گروههای همچون القاعده،طالبان،تکفیری ،داعش مولود فرقه وهابیت می باشد.

 

 رئیس سازمان تبلیغات شهرستان سوادکوه در خصوص حکم اعدام شیخ نمر تصریح کرد:این عالم مجاهد شیعی توسط دولت عربستان به خاطر اعترض محکوم به اعدام می شود و مورد بدترین شکنجه ها در زندان های آل سعود قرار می گیرد.
 

 وی ادامه داد:در یک دادگاه فرمایشی بدون حضور وکیل و ابتدایی ترین حقوق اولیه یک انسان محکوم  به اعدام می شود. این گونه اقدامات آل سعود به دستور آمریکا،انگلیس،اسرائیل و سازمانهای جاسوسی همچون سیا و موساد جهت افزایش اختلافات و بر افروختن آتش تفرقه بین مسلمانان صورت می گیرد
 

حجت الاسلام والمسلمین ذاکری خطیر تاکید کرد: این چنین اقدامات یک عملیان ایزائی برای مشغول نمودن ذهن مسلمانان و پوششی برای مسائلی همچون تخریب مسجد الاقصی و جنایات رژیم منفور صهیونیستی است . مسائل بحرین و تخریب مساجد در این کشور در واقع قبح شکنی و آماده نمودن ذهن مسلمان در جهت عادی جلوه دادن تخریب اماکن مقدس همچون مسجد الاقصی بوده است.
 

وی ادامه داد: از نظر قرآن،اسلام وسنت پیامبر فعل عربستان محکوم است . 
حجت الاسلام والمسلمین ذاکری خطیر در پایان گفت: این حرکت موجب شعله ور شدن آتش زیر خاکستر  می شود که دامن آل سعود را خواهد گرفت و عامل  و زمینه سقوط و فروپاشی آل سعود خواهد بود.  

 دیدگاه شما در مورد : از نظر قرآن،اسلام وسنت پیامبر فعل عربستان محکوم است

از نظر قرآن،اسلام وسنت پیامبر فعل عربستان محکوم است

  • پربازدیدترین ها