پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 23:44:36

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 105

تاریخ انتشار : 27/06/1392 - 12:16

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان - مجارستان

باز هم تقوي حذف شد

مهمترين علت باخت تقوي را در عدم حضور در مسابقات مختلف بين المللي در يك سال گذشته بدانيم ، تقوي پس از ناكامي در المپيك لندن در هيچ مسابقه سنگيني به ميدان نرفت.

باز هم تقوي حذف شد

سوادكوه- مهدي تقوي دارنده 2 مدا طلاي جوانان ، 2 طلاي بزرگسالان جهان و چندين مدال قهرماني آسيا ، عضو دو تيم ملي در دو دوره المپيك در مسابقات قهرماني كشتي بزرگسالان جهان در مجارستان با شكست مقابل حريف بلاروس از جدول مسابقات حذف شد !

به نظر می رسد مهمترين علت باخت تقوي را در عدم حضور در مسابقات مختلف بين المللي در يك سال گذشته بدانيم ، تقوي پس از ناكامي در المپيك لندن در هيچ مسابقه سنگيني كه براي ارزيابي آمادگي او باشد ، به ميدان نرفت ، البته در غم از دست دادن عزيز خود در سوگواري هم بوده ، البته بازهم اعلام مي دارم بايد در سبك مبارزات تقوي تجديد نظر شود و او بايد همواره از دستان خود بيشتر و بهتر استفاده نمايد و به دنبال كشتي هاي تدافعي نباشد .

اما واقعيت امر اينست كه تقوي سرمايه مناسبي براي كشتي مازندران و كشورمان محسوب مي شود و بايد همگان وي را ياري كرده تا بتوان شاهد بازگشت موفقيت آميز اين مرد طلايي كشتي كشورمان به دوران قهرماني در ميادين معتبر جهاني باشيم.

هرچند رسول خادم و كادر فني تيم ملي و كشتي مازندران نتوانستند نسخه مناسبي براي بازگشت مقتدرانه وي به ميادين ورزشي ترسيم نمايند اما توجه بهتر به تقوي مي تواند وي را مجدداً بر سكوي افتخارات كشتي جهان هدايت نمايد .


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : باز هم تقوي حذف شد

باز هم تقوي حذف شد

  • پربازدیدترین ها