شنبه 25 آذر 1396 12:44:45

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 10477

تاریخ انتشار : 23/07/1393 - 16:01

30 سال مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج)

سید محمود علوی : قدرت کشور ما مبتنی بر مردم است و هر متغیری که در جدایی مردم از نظام موثر باشد می تواند امنیت ملی را دچار چالش کند.

30 سال مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج)
سوادکوه- عنوان این ویژه نامه «30 سال مجاهدت های خاموش» است و یک تورق سریع در آن نیز تغییر نگاه به نسبت گذشته را در دولت حسن روحانی نشان می دهد. چندان که به جای متهم سازی های معمول ،خاصه چنان که در سال های 88 تا 92 رایج بود بیشتربه بحث های کلان پرداخته شده و به رقابت های سیاسی درون نظام نیز به مثابه یک خطر ننگریسته و شعار «امنیت برای مردم، اقتدار برای ایران اسلامی» که بر روی جلد آن نشسته از رویکردی خبر می دهد که اطمینان بخشی افزون تری نسبت به گذشته از آن احساس می شود.

سید محمود علوی وزیر اطلاعات در گفت و گوی آغازین ویژه نامه تصریح می کند: « قدرت کشور ما مبتنی بر مردم است و هر متغیری که در جدایی مردم از نظام موثر باشد می تواند امنیت ملی را دچار چالش کند.»

در این ویژه نامه ، اطلاعات خوبی به مردم داده شده است که می تواند کاربردی باشد، از جمله تصریح شده است:

- کارکنان وزارت اطلاعات هر گز هویت شغلی خود را نزد دیگران فاش نمی کنند. بنا بر این هر کس ادعا کرد مامور وزارت اطلاعات است قطعا شیاد است.

- هر کس خود را کارمند وزارت اطلاعات معرفی کرد و قصد سوء استفاده داشت حتما کلاهبردار است.

- کارکنان وزارت اطلاعات فاقد هر گونه کارت شناسایی اند. بنا براین چنانچه فردی کارت وزارت به شما نشان داد حتما کلاهبردار است.

- وزارت اطلاعات هیچ گونه شرکت اقتصادی و غیر اقتصادی ندارد. هر کس تحت این عناوین خود را به شما معرفی کرد حتما کلاهبردار است.

از شهروندان خواسته شده در مواجهه با موارد بالا با تلفن 113 تماس بگیرند و مراتب را اطلاع دهند.
منبع: isna.ir


دیدگاه شما در مورد : 30 سال مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج)

30 سال مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج)