چهار شنبه 27 دی 1396 12:11:44

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 10422

تاریخ انتشار : 22/07/1393 - 20:24

سردار نقدی مطرح کرد

کشتی آمریکا در ‌عراق ‌به زودی به گل می‌نشیند/آمادگی صدها هزار رزمنده برای نبرد با تروریست‌ها‌

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم سوریه، عراق، لبنان به اندازه کافی نیروی رزمنده دارند و از ما نیرو نمی‌خواهند، گفت: در صورت نیاز صدها هزار رزمنده آماده اعزام و نبرد با جریان‌های تکفیری و تروریست‌ها هستند.

کشتی آمریکا در ‌عراق ‌به زودی به گل می‌نشیند/آمادگی صدها هزار رزمنده برای نبرد با تروریست‌ها‌

سوادکوه-سردار محمدرضا نقدی در اهواز با بیان اینکه تمام دفاعی که در حال حاضر صورت می‌گیرد، دفاع از قبله اول مسلمانان و همان بیت‌المقدس است، افزود: آمریکا همه همت خود را به کار گرفته ‌که به نحوی اشغال فلسطین را ادامه دهد و بتواند این جنایات در حق مسلمانان را استمرار دهد.

نقدی اظهار داشت: تمام این دست و پا زدن‌های آمریکا مانند درست کردن داعش و ایجاد جریانات تروریستی و تکفیری که در منطقه راه انداخته، همه و همه برای  این است که چند صباحی بتواند این رژیم صهیونیستی منحوس را سر پا نگه دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: رژیم صهیونیستی باید بداند که آخرین نفس‌ها را می‌کشد و بیداری اسلامی به جاهای خوبی رسیده است؛ به زودی کشتی امریکا در منطقه عراق و شامات به گل می‌نشیند و از فراز این کشتی به گل نشسته ان‌شاالله مسلمانان با دست بلندی که دارند، از طریق بیداری اسلامی قدس را آزاد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دادن این قربانی‌ها هم ناچیز است و ما خیلی بیشتر از این آماده هستیم، منتهی از ما درخواستی ندارند، ‌گفت: نیروهای مجاهد و مومن در همه جبهه‌ها در شهرهای خود هستند؛ مردم سوریه، عراق، لبنان و فلسطین به اندازه کافی نیروی رزمنده دارند و از ما نیرو نمی‌خواهند.

وی ادامه داد: اگر رزمنده می‌خواستند راحت‌ترین کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم و همین الان صدها هزار نفر داوطلب هستند که هر جایی در منطقه لازم باشد، همین فردا اعزام شوند؛ اما کسی از ما نیرو نخواسته و مردم این کشورها نیازی به این رزمندگان ندارند.

نقدی خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم این کشورها بتوانند این جهاد ارزشمند را به نتیجه خود که آزادی فلسطین است، برسانند و در هر صورت ما آماده‌ایم.

منبع:فارسدیدگاه شما در مورد : کشتی آمریکا در ‌عراق ‌به زودی به گل می‌نشیند/آمادگی صدها هزار رزمنده برای نبرد با تروریست‌ها‌

کشتی آمریکا در ‌عراق ‌به زودی به گل می‌نشیند/آمادگی صدها هزار رزمنده برای نبرد با تروریست‌ها‌