یکشنبه 26 آذر 1396 19:22:55

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10343

تاریخ انتشار : 21/07/1393 - 10:25

هغته سوم ليگ دسته سوم فوتبال کشور:

تساوی مهیا محراب سوادکوه مقابل شهرداری فومن

تيم فوتبال مهيامجراب سوادکوه مقابل حريف گيلاني خود به تساوي خانگي تن داد

تساوی مهیا محراب سوادکوه مقابل شهرداری فومن

سوادکوه-از هغته سوم ليگ دسته سوم فوتبال کشور عصردیروز تيم فوتبال مهيا محراب سوادکوه در ورزشگاه شهيد وطني قائمشهر مقابل شهرداري فومن به نتيجه اي بهتر از تساوي 1 بر 1 دست نيافت.

نيمه اول اين ديدار يک بازي پاياپاي و متعادل را از سوي هر دو تيم شاهد بوديم و رفته رفته اين شارگدان عارف محمدخاني بودند که موفق شدند با حملات خود به دروازه تيم حريف نزديک شوند که نتيجه اش دو موقعيت خوب مهيا محراب در اين نيمه بود که توسط شهرام مراديان و سامان اسماعيلي به هدر رفت.

 

در نيمه دوم اين تيم مهيا محراب بود که از همان دقايق ابتدائي بازي سعي کرد در زمين تيم حريف خيمه بزند و فشار بازيکنان اين تيم روي دروازه شهرداري فومن بالاخره دردقيقه 65 جواب داد و اين تيم صاحب يک ضربه پنالتي شد تا مراد آزادي با به ثمر رساندن آن بازي را با نتيجه 1 بر 0 به سود سوادکوهي ها پيش بياندازد.

بازيکنان شهرداري فومن که انتظار دريافت اين گل را نداشتند با بازي هجومي خود سعي در جبران گل خورده داشتند و حتي مي توانستند با شوت محکم حسن اشجاري به گل تساوي نيز دست يابند که ضربه بازيکن سابق ملوان، داماش گيلان و ذوب آهن اصفهان به ديرک دروازه مهيا محراب برخورد کرد.

در ادامه دو تيم يک بازي درگيرانه و فيزيکي را به نمايش گذاشتند که نتيجه اش درگيري جعفر غرقابي و حسن اشجاري و اخراج هر دو بازيکن از سوي داور اين ديدار بود.

و اما تلاش فومني ها براي به ثمر رساندن گل تساوي بالاخره در دقيقه 76 جواب داد. شوت بازيکن شهرداري فومن دفع عجيب و اشتباه دروازبان مهيا محراب سوادکوه را به دنبال داشت تا سيروس صادقيان از راه برسد و با ريباند به موقع خود گل تساوي تميش را به ثمر برساند و نيمکت نشينان مهيا محراب را غرق در بهت و سکوت کند.

گفتني است، تلاش دو تيم در دقايق پاياني بازي نيز ره به جائي نبرد تا اين ديدار با تساوي 1 بر1 خاتمه يابد.

به گزارش مازندليگ، تيم مهيا محراب سوادکوه با اين تساوي 7 امتيازي شد و همچنان صدر جدول را در اختيار دارد. شهرداري فومن نيز 4 امتيازي شد تا موقعيت خود را در رده پنجم جدول تثبيت کند.

منبع:مازند لیگدیدگاه شما در مورد : تساوی مهیا محراب سوادکوه مقابل شهرداری فومن

تساوی مهیا محراب سوادکوه مقابل شهرداری فومن