پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 06:38:20

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10285

تاریخ انتشار : 20/07/1393 - 10:26

مخبر فراکسیون ورزش مجلس خبر داد:

ورزش مازندران رتبه ۱۴ آسیا را کسب کرد

مخبر فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی و موفقیت ورزشکاران مازندران، گفت: ورزش مازندران رتبه چهاردهم آسیا را کسب کرد.

ورزش مازندران رتبه ۱۴ آسیا را کسب کرد

سوادکوه- سید هادی حسینی  در همایش پیاده‌روی سوادکوه که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سالن ورزشی آزاد‌مهر سوادکوه برگزار شد، گفت: استان مازندران دارای استعداد‌های مختلف ورزشی است که برای کسب موفقیت بیشتر آن باید حمایت‌های گسترده‌تری انجام شود.

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی به موفقیت‌های ورزشی مازندران در میادین مختلف اشاره کرد و افزود: موفقیت‌های استان مازندران در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی چشم‌گیر بوده است.

مخبر فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به کسب ۱۵ مدال آسیایی توسط ورزشکاران مازندرانی در بازی‌های آسیایی اخیر اشاره و خاطر نشان کرد: استان مازندران با کسب ۱۵ مدال بازی‌های آسیایی و شاخص‌های تعداد مدال‌ها رتبه چهار‌دهم آسیا را داراست.

سید هادی حسینی با بیان اینکه اگر مازندران به تنهایی در بازی‌های آسیایی شرکت می‌کرد رتبه مناسب چهار‌دهم را به دست می‌آورد، گفت: ظرفیت‌های ورزشی مازندران به حمایت بیشتر نیاز دارد تا به موفقیت‌های بالاتری دست یابد.

منبع:سوادکوه نیوزدیدگاه شما در مورد : ورزش مازندران رتبه ۱۴ آسیا را کسب کرد

ورزش مازندران رتبه ۱۴ آسیا را کسب کرد

  • پربازدیدترین ها