شنبه 30 تیر 1397 12:03:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
چاپ

کد خبر : 10174

تاریخ انتشار : 19/07/1393 - 15:13

در نامه‌ای به ضرغامی صورت گرفت

قدردانی سردار نقدی از برنامه‌های رسانه ملی در هفته دفاع مقدس

رییس سازمان بسیج مستضعفین از تلاش‌های رسانه ملی در انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های هفته دفاع مقدس و تولید برنامه‌های فاخر در این حوزه قدردانی کرد.

قدردانی سردار نقدی از برنامه‌های رسانه ملی در هفته دفاع مقدس

سوادکوه-سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین طی نامه‌ای به عزت‌الله ضرغامی از تلاش‌های شایسته رسانه ملی در انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های هفته دفاع مقدس و همچنین تولید برنامه‌های فاخر در این حوزه قدردانی کرد. 
 
متن این نامه به شرح زیر است: 
 
برادر بزرگوار جناب آقای مهندس ضرغامی 
 
رییس محترم سازمان صدا وسیما 
 
سلام علیکم 
 
با صلوات بر محّمد و آل محمّد و احترام، ضمن تبریک اعیاد خجسته و مبارک قربان وغدیر و گرامیداشت دهه ولایت به فرموده امام خامنه‌ای عزیز (دامت برکاته) «جنگ، گنجینه‌ای پایان‌ناپذیر است» که هرچه در آن غور نماییم آثار و برکات بی منتهایش، جامعه را به سوی کمال و تعالی رهنمون ساخته و احیای آن روزها و ایام باشکوه، جامعه را زنده نگه می‌دارد که بایستی همه دستگاه‌ها و تمامی متوالیان امر با تشریک مساعی در طول سال به این امر مهم توجه نمایند. به‌ حمدالله صدا وسیما امسال توفیقات شایسته‌ای در این جهت داشت. 
 
وظیفه خود می‌دانم به نمایندگی از آحاد بسیجیان عزیز به پاس مجاهدت ارزنده و تلاش‌های شایسته رسانه ملی در انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های هفته دفاع مقدس و همچنین تولید برنامه‌های فاخر در این حوزه از آن بزرگوار و کلیه معاونین، مدیران و کارکنان خستگی‌ناپذیر صدا و سیما تشکر و قدردانی نمایم. 
 
انشاءالله در ظل توجیهات حضرت ولی‌عصر (ارواحنا له الفدا) موفق و مؤید باشید. 
 

منبع:باشگاه خبرنگاران جواندیدگاه شما در مورد : قدردانی سردار نقدی از برنامه‌های رسانه ملی در هفته دفاع مقدس

قدردانی سردار نقدی از برنامه‌های رسانه ملی در هفته دفاع مقدس