سه شنبه 26 دی 1396 13:20:18

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 10173

تاریخ انتشار : 19/07/1393 - 15:08

لاریجانی در جمع خبرنگاران:

اهداف گروهک تروریستی داعش به این سادگی محقق نمی‌شود/ هر کمکی از دستمان بربیاید، برای نجات مردم کوبانی انجام می‌دهیم

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان اینکه تمامی کشورهای منطقه باید رفتار مسئولانه‌ای در قبال کوبانی داشته باشند، گفت: ما هم هر کمکی از دستمان بربیاید، برای نجات مردم کوبانی انجام می‌دهیم.

اهداف گروهک تروریستی داعش به این سادگی محقق نمی‌شود/ هر کمکی از دستمان بربیاید، برای نجات مردم کوبانی انجام می‌دهیم
سوادکوه-علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز (شنبه 19 مهرماه ) در بدو ورود به فرودگاه اصفهان، با حضور در جمع خبرنگاران درباره اهداف سفر خود به این استان گفت: این سفر جهت ابراز ارادت به مردم شریف اصفهان و گفتگو با مسئولان اجرای جهت پیگیری مشکلات مردم این استان و اقداماتی که می‌توان برای مردم این استان در فصل بودجه‌‌ریزی انجام داد، صورت گرفته است. 
 
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین در این سفر قرار است در جشنواره بین‌المللی میراث فرهنگی ناملموس ملت‌ها که به همت شهرداری اصفهان برگزار می‌شود، شرکت کنیم و پس از آن برنامه بازدید از مرکز اسناد مشروطیت و ملاقات با علمای اصفهان را در برنامه داریم. 
 
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص اوضاع کنونی منطقه و تشدید حملات داعش به کوبانی و نقش ترکیه در این زمینه بیان کرد: اهداف گروه تروریستی داعش به این سادگی محقق نمی‌شود و این گروه از نظر بین‌المللی جای پای محکمی ندارد. 
 
لاریجانی با بیان اینکه هر ائتلافی نمی‌تواند برای خود تصمیم گرفته و در یک کشور، منطقه پرواز ممنوع ایجاد کند، افزود: این عمل هرج و مرج در امور بین‌الملل بوده و به این سادگی امکان‌پذیر نیست، ضمن اینکه شرایط سوریه و عراق بسیار پیچیده بوده و راه‌حل‌های سیاسی و نظامی می‌طلبد. 
 
رئیس نهاد قانونگذاری گفت: اینکه تصور شود به سادگی می‌توان ایده‌های ناپخته را محقق کرد، افکاری ساده‌انگارانه است. 
 
وی در ادامه به وضعیت مردم کرد کوبانی اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر مسئله کوبانی بسیار مهم است و محاصره مردم کرد، خسارات انسانی به‌وجود می‌آورد. 

لاریجانی در پایان با بیان اینکه تمامی کشورهای منطقه باید رفتار مسئولانه‌ای در قبال کوبانی داشته باشند، تصریح کرد: ما هم هر کمکی از دستمان بربیاید، برای نجات مردم کوبانی انجام می‌دهیم. 
 
منبع:باشگاه خبرنگاران


دیدگاه شما در مورد : اهداف گروهک تروریستی داعش به این سادگی محقق نمی‌شود/ هر کمکی از دستمان بربیاید، برای نجات مردم کوبانی انجام می‌دهیم

اهداف گروهک تروریستی داعش به این سادگی محقق نمی‌شود/ هر کمکی از دستمان بربیاید، برای نجات مردم کوبانی انجام می‌دهیم