سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 05:37:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10099

تاریخ انتشار : 18/07/1393 - 14:44

۲۰۷ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سوادکوه مشغول تحصیل هستند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سوادکوه از تحصیل ۲۰۷ دانش‌آموز و دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سوادکوه خبر داد.

۲۰۷ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سوادکوه مشغول تحصیل هستند

سوادکوه-محمود ضیا سراجی با اشاره به برگزاری جشن ملی عاطفه‌ها و کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت، گفت: امسال به دلیل تقارن زمان جشن عاطفه‌ها با عید قربان و دهه ولایت شاهد برگزاری آن در روز‌های ۱۶ تا ۱۸ مهر‌ماه با همکاری کمیته امداد، آموزش و پرورش، صدا و سیما و سپاه هستیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه به دلیل درآمد پایین و رکود اقتصادی از لحاظ مشارکت مردم و خیرین برای کمک به نیازمندان نسبت به سایر شهرستان‌ها کمرنگ است، افزود: دانش‌آموزان بی‌بضاعت یا کم‌بضاعت در برخی از مناطق شهرستان سوادکوه به دلیل دوری مسیر و هزینه ایاب و ذهاب و وضعیت نامناسب اقتصادی خانواده‌ها قادر به ادامه تحصیل نیستند که حمایت‌های خیران را می‌طلبد.

وی با دعوت از مردم و خیرین برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند و حضور در جشن عاطفه‌ها، خاطر نشان کرد: ۱۵۰ دانش‌آموز و ۵۷ دانشجوی نیازمند و یا یتیم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مشغول تحصیل هستند.

سراجی با یادآوری اینکه در سال گذشته حدود ۱۲۰ میلیون ریال از کمک‌های نقدی و کالا و سایر کمک‌ها به جشن عاطفه‌های سوادکوه کمک شده است که از حضور متعهدانه مردم تقدیر می‌کنیم، گفت: ۶۰ درصد کمک‌های دریافت شده جشن عاطفه‌ها از طریق کمیته امداد و ۴۰ درصد از طریق آموزش و پرورش به دانش‌آموزان نیازمند کمک می‌شود و کمک‌های جمع‌آوری شده در مدارس به دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه کمک خواهد شد.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه از فعالیت ۴ پایگاه جشن عاطفه‌ها در شهر‌های سوادکوه خبر داد و افزود: علاوه بر ۴ پایگاه جشن عاطفه‌ها در شهرهای سوادکوه و سوادکوه‌شمالی ۲ مرکز نیکوکاری و ۳ پایگاه در بازار‌روز شهر‌های سوادکوه دائر شده است.

منبع:سوادکوه نیوز



دیدگاه شما در مورد : ۲۰۷ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سوادکوه مشغول تحصیل هستند

۲۰۷ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سوادکوه مشغول تحصیل هستند

  • پربازدیدترین ها