دوشنبه 15 آذر 1395 07:58:33

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 10098

تاریخ انتشار : 18/07/1393 - 13:49

مهیا محراب سوادکوه در صدر گروه ب جدول رده بندی لیگ دسته ۳ کشور+برنامه و جدول بازیها

برنامه هفته سوم تا ششم لیگ دسته سوم فوتبال اعلام شد

مهیا محراب سوادکوه در صدر گروه ب جدول رده بندی لیگ دسته ۳ کشور+برنامه و جدول بازیها

سوادکوه-کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته سوم تا ششم لیگ دسته سوم را به شرح ذیل اعلام کرد:

هفته سوم

 یکشنبه ۱۳۹۳/۷/۲۰ ساعت ۱۵

 گروه اول:

سانیار پارس کیا بجنورد – نفت محمود آباد – ورزشگاه تختی بجنورد
عمارت گرگان – دریای بابل – ورزشگاه آزادی گرکان
آرامش توس مشهد- شهرداری تنکابن – ورزشگاه تختی مشهد
باران دوکوهه تهران – شهید کریمی جویبار – ورزشگاه ولی عصر شهر قدس
صدرا نکاء – فرتاک تهران – ورزشگاه شهدا نکاء
استقلال جنوب تهران – پارس ایده گرگان – ورزشگاه اتکا تهران

گروه دوم:

پاس گستر البرز – شهرداری بهشهر- ورزشگاه ۲۲بهمن ولدآباد کرج
پارسیان اسطوره تهران – فرید کرج – ورزشگاه فراهانی تهران
آباد گران قم – استقلال قائمشهر- ورزشگاه تختی قم
مهیا محراب سواد کوه – شهرداری فومن – ورزشگاه کلاگر محله قائمشهر

دوشنبه ۱۳۹۳/۷/۲۱ ساعت ۱۵:۰۰

استقلال نوین قزوین – شهدای نیروی هوایی – ورزشگاه رجایی قزوین –

آستو آبیک قزوین استراحت دارد

 سایر بازی های هفته سوم در روز دوشنبه

نفتون تهران – شهرداری همدان – ورزشگاه شهید باکری تهران – ساعت ۱۵:۱۵
افرا درب تبریز –ایران داد تهران – ورزشگاه وحدت  اسکوتبریز – ساعت ۱۵:۱۵
کالسمین زنجان – استانداری کرمانشاه – ورزشگاه کارگران زنجان – ساعت ۱۵:۱۵
آبیدر سنندج – گندمکاران مغان – ورزشگاه ملک نیا سنندج – ساعت ۱۵:۱۵
نیرو جوان خلخال – نوروز بوکان – ورزشگاه تختی خلخال- ساعت ۱۵:۱۵
فجر دهلران – استقلال چرام –  ورزشگاه تختی دهلران – ساعت ۱۵:۱۵
پالایش شازند اراک – شاهین باغک بوشهر – ورزشگاه اختصاصی پالایشگاه مهاجران اراک – ساعت ۱۵:۱۵
پتوی لاله اصفهان – پویندگان تلاش مرودشت – ورزشگاه فجر اصفهان – ساعت ۱۵:۱۵
هلال احمر ساوه – شهرداری ماهشهر – ورزشگاه شهید چمران ساوه – ساعت ۱۵:۱۵
شهرداری رودبار کرمان – شهرداری زارچ یزد – ورزشگاه تختی رودبار –ساعت ۱۵:۱۵
طلوع یاران گز اصفهان – هیئت فوتبال زابل – ورزشگاه قیام زرین شهر- ساعت ۱۵:۱۵
پرسپولیس زاهدان – مس نوین کرمان – ورزشگاه المپیک زاهدان – ساعت ۱۵:۱۵
شهرداری فیروز آباد – شاهین سپهر کیش – ورزشگاه تختی فیروزآباد – ساعت۱۵:۱۵
هفته چهارم

 شنبه ۲۶/۷/۹۳ ساعت ۱۵:۰۰

گروه اول:

عمارت گرگان – سانیار پارس کیا بجنورد – ورزشگاه آزادی گرگان
شهرداری تنکابن – نفت محمودآباد – ورزشگاه شهید شیرودی تنکابن
دریای بابل – یاران دو کوهه تهران – ورزشگاه هفت تیر بابل
فرتاک تهران – آرامش توس مشهد – ورزشگاه کاوه تهران
شهید کریمی جویبار – استقلال جنوب تهران – ورزشگاه شهید کریمی جویبار
پارس ایده گرگان –  صدرا نکاء – ورزشگاه شهدا گرگان

گروه دوم:

استقلال نوین قزوین – پاس گستر البرز – ورزشگاه رجایی قزوین
فرید کرج – شهرداری بهشهر – ورزشگاه ۲۲بهمن ولد آباد کرج
شهدای نیرو هوایی – آبادگران قم – ورزشگاه دوشان تپه
شهرداری فومن – پارسیان اسطوره تهران – ورزشگاه آزادی فومن
آستو آبیک قزوین – مهیا محراب سوادکوه – ورزشگاه تختی المپیک

استقلال قائمشهر استراحت دارد

 سایر بازی های این هفته:

شنبه ۲۶/۷/۹۳ ساعت ۱۵:۰۰

ایران داد تهران- شهرداری همدان – ورزشگاه چمران شادآباد تهران – ساعت۱۵:۱۵
مهدیه تبریز – کالسمین  زنجان – ورزشگاه وحدت اسکو تبریز – ساعت ۱۵:۱۵
گندمکارا ن مغان – افرا درب تبریز – ورزشگاه شهید فیروزی بیله سوار-ساعت ۱۱۵:۱۵
استانداری کرمانشاه – نیرو جوان خلخال – ورزشگاه آزادی کرمانشاه – ساعت۱۵:۱۵
نوروز بوکان – آبیدر سنندج – ورزشگاه وحدت بوکان – ساعت ۱۵:۱۵
یکشنبه ۲۷/۷/۹۳ هفته چهارم ساعت ۱۵:۱۵
پالایش شازند اراک – فجر دهلران – ورزشگاه  اختصاصی پالایشگاه مهاجران اراک
پویندگان تلاش مرودشت – استقلال چرام – ورزشگاه تختی مرودشت
شاهین باغک بوشهر- نفتون مسجد سلیمان – ورزشکاه شهدا اهرم تنگستان
شهرداری ماهشهر- پتوی لاله اصفهان – ورزشگاه شهدا ماهشهر
طلوع یاران گز اصفهان – شهرداری رودبار کرمان – ورزشگاه قیام زرین شهر
مس نوین کرمان –شهرداری زارچ یزد- ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
هیئت فوتبال زابل – شاهین رباط کریم – ورزشگاه شهدا زابل
شاهین سپهر کیش – پرسپولیس زاهدان – ورزشگاه المپیک کیش
هفته پنجم

شنبه ۳/۸/۹۳ هفته پنجم ساعت ۱۴:۴۵

گروه اول:

سانیار پارس کیابجنورد- شهرداری تنکابن -  ورزشگاه تختی بجنورد
یاران دوکوهه تهران – عمارت گرگان – ورزشگاه ولیعصر شهر قدس
نفت محمود آباد- فرتاک تهران – ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد
استقلال جنوب تهران – دریای بابل – ورزشگاه اتکا تهران
آرامش توس مشهد – پارس ایده گرگان – تختی مشهد
صدراء نکا – شهید کریمی جویبار – ورزشگاه شهید کریمی جویبار

گروه دوم:

پاس گستر البرز – فرید کرج – ورزشگاه ۲۲بهمن ولد آبادکرج
آبادگران قم – استقلال نوین قزوین – ورزشگاه تختی قم
شهرداری بهشهر- شهرداری فومن – ورزشگاه آزادی بهشهر
پارسیان اسطوره تهران – آستو آبیک قزوین – ورزشگاه فراهانی تهران
مهیا محراب سواد کوه – استقلال قائمشهر – ورزشگاه کلاگر محله قائمشهر

نیروی هوائی تهران استراحت دارد

 سایر بازی های این هفته:

شنبه ۳/۸/۹۳ هفته پنجم ساعت ۱۴:۴۵

نفتون تهران – ایران داد تهران – ورزشگاه شهید باکری تهران
شهرداری همدان – گندمکاران مغان – ورزشگاه حاج بابایی همدان
شنبه ۳/۸/۹۳ هفته پنجم ساعت ۱۵:۰۰
نیرو جوان خلخال –مهدیه تبریز – ورزشگاه تختی خلخال
افرا درب تبریز- نوروز بوکان – ورزشگاه وحدت اسکو تبریز
آبیدر سنندج – استانداری کرمانشاه- ورزشگاه ملک نیا سنندج
نفتون مسجد سلیمان – پالایش شازند اراک – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
یکشنبه ۴/۸/۹۳ هفته پنجم ساعت ۱۵:۱۵
فجر دهلران – پویندگان تلاش مرودشت- ورزشگاه تختی دهلران
استقلال چرام –شهرداری ماهشهر- ورزشگاه تختی چرام
استقلال ملاثانی- شاهین باغک بوشهر- ورزشگاه شهدا ملا ثانی
شهرداری رودبار کرمان – مس نوین کرمان – ورزشگاه تختی رودبار
شاهین رباط کریم – طلوع یاران گز اصفهان – ورزشگاه شهید درخشان رباط کریم
شهرداری زارچ یزد- شاهین سپهر کیش – ورزشگاه ۱۷شهریور زارچ یزد
اروند بندر عباس – هیئت فوتبال زابل – ورزشگاه اختصاصی اروند بندر عباس

هفته ششم:

جمعه ۹/۸/۹۳ هفته ششم ساعت ۱۴:۳۰

 گروه اول:

یاران دو کوهه تهران – سانیار پارس کیا بجنورد – ورزشگاه ولی عصر شهید قدس
فرتاک تهران – شهرداری تنکابن – ورزشگاه کاوه تهران
عمارت گرگان – استقلال جنوب تهران – ورزشگاه آزادی گرگان
دریای بابل – صدرا نکا – ورزشگاه هفت تیر بابل
شهید کریمی جویبار – آرامش توس مشهد – ورزشگاه شهید کریمی جویبار
آبادگران قم – پاس گستر البرز- ورزشگاه تختی قم

گروه دوم:

شهرداری فومن –فرید کرج – ورزشگاه ـآزادی فومن
استو آبیک قزوین- شهرداری بهشهر – ورزشگاه تختی آبیک
شهدای نیروی هوای تهران – مهیا محراب سوادکوه – ورزشگاه دوشان تپه تهران
استقلال قائمشهر- پارسیان اسطوره تهران- ورزشگاه شهدا بالا لموک قائمشهر
شنبه ۱۰/۸/۹۳ هفته ششم ساعت ۱۴:۳۰
پارس ایده گرگان – نفت محمودآباد – ورزشگاه شهدا گرگان

صدرای نکا استراحت دارد

 سایر دیدارهای این هفته
شنبه ۱۰/۸/۹۳ هفته ششم ساعت ۱۴:۴۵
کالسمین زنجان – نفتون تهران – ورزشگاه کارگران زنجان
گندمکاران مغان- ایران داد تهران- ورزشگاه شهید فیروزی بیله سوار
نوروز بوکان – شهرداری همدان- ورزشگاه وحدت بوکان
مهدیه تبریز – آبیدرسنندج- ورزشگاه وحدت اسکو تبریز
استانداری کرمانشاه- افرا درب تبریز – ورزشگاه آزادی کرمانشاه
شنبه ۱۰/۸/۹۳ هفته ششم ساعت ۱۵:۰۰
نفتون مسجد سلیمان – فجر دهلران – ورزشگاه  اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
شهرداری ماهشهر – پویندگان تلاش مرودشت – ورزشگاه شهدا ماهشهر
پالایش شازند اراک – استقلال ملاثانی- ورزشگاه اختصاصی پالایشگاه مهاجران اراک
شاهین باغک بوشهر- هلال احمر ساوه – ورزشگاه شهدا اهرم تنگستان
شاهین رباط کریم – شهرداری رودبار کرمان – ورزشگاه شهید درخشان رباط کریم
شاهین سپهر کیش – مس نوین کرمان – ورزشگاه المپیک کیش
طلوع یاران گز اصفهان- اروند بندرعباس  – ورزشگاه قیام زرین شهر
هیئت فوتبال زابل- شهرداری فیروز آباد- ورزشگاه شهدا زابل

   000000980099منبع: مازند لیگ



دیدگاه شما در مورد : مهیا محراب سوادکوه در صدر گروه ب جدول رده بندی لیگ دسته ۳ کشور+برنامه و جدول بازیها

مهیا محراب سوادکوه در صدر گروه ب جدول رده بندی لیگ دسته ۳ کشور+برنامه و جدول بازیها