شنبه 01 اردیبهشت 1397 12:31:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1

تاریخ انتشار : 17/06/1392 - 12:04

مدیرعامل شرکت زغا‌ل‌سنگ البرز مرکزی:فعالیت‌های شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی مطلوب ارزیابی شد

مدیر عامل شرکت زغالسنگ البرز مرکزی خبر داد:

اشتغالزایی هزار و ۷۰۰ نفر در معدن کردآباد سوادکوه

مدیر عامل شرکت زغالسنگ البرز مرکزی از اشتغالزایی هزار و ۷۰۰ نفر در معدن کردآباد سوادکوه خبر داد.

سید نورالله موسوی در گفتگو با سوادکوه نیوز با اشاره به طرح احداث کارخانه ذغالشویی ۵۰۰ هزار تنی جدید در سوادکوه، گفت: با پیگیری های مکرر و برگزاری مناقصه بین المللی شرکت فکور صنعت به عنوان پیمانکار اجرایی و شرکت معدنکاو به عنوان مشاور دستگاه نظارت انتخاب شده اند و شرکت فکور صنعت به عنوان پیمانکار اجرایی در حال تجهیز کارگاه می باشد.

مدیر عامل شرکت زغالسنگ البرز مرکزی از اشتغال ۸۰ نفر نیروی انسانی در کارخانه ذغالشویی زغالسنگ البرز مرکزی تا ماه آینده خبر داد و افزود: ضمانت نامه های لازم از شرکت فکور صنعت به شرکت تهیه و تولید ارائه شده است و پیش پرداخت مبلغ ۵۰ میلیارد ریال در دست اقدام است.

وی به تجهیز و آماده سازی معدن کردآباد با انتخاب مشاور اشاره و خاطر نشان کرد: شرکت مشاور در منطقه کردآباد مستقر شد و این مشاور اقدام به ایجاد سایت اقدام کرده است.

موسوی از نهایی شدن برگزاری مناقصه بین المللی تجهیز معدن کردآباد تا ماه آینده خبر داد و افزود: با شروع عملیات معدن در منطقه کردآباد بیش از هزار و ۷۰۰ نفر نیروی انسانی به صورت مستقیم و بیش از سه برابر آن به صورت غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

مدیر عامل شرکت زغالسنگ البرز مرکزی با تاکید بر حل بخش عمده ای از بیکاری جوانان شهرستان با تجهیز و آماده سازی معدن کردآباد، تصریح کرد: ۱۵ نفر از کارشناسان متخصص در طرح های اکتشافی گردنه سر، سفید ریز، امامزاده حسن و استل کنار کردآباد مستقر شده اند.

//////////////////////////////////////////

مدیرعامل شرکت زغا‌ل‌سنگ البرز مرکزی:

فعالیت‌های شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی مطلوب ارزیابی شد

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی با حضور نمایندگان چند وزارتخانه و سازمان، گفت: فعالیت‌های شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی مطلوب ارزیابی شد.

سید نورالله موسوی در گفتگو با سوادکوه نیوز با اشاره به اقدامات خود در مسیر اهداف شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی، گفت: با پرداخت اصل بدهی به اداره امور مالیاتی و تامین اجتماعی شاهد بخشودگی جرائم قابل توجه مالی شده‌ایم.

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی با بیان اینکه پرداخت اصل بدهی ۱۳ میلیارد ریالی به اداره امور مالیاتی و ۷ میلیارد ریالی به تامین اجتماعی پل سفید، افزود: پرداخت اصل بدهی به این دو اداره موجب بخشودگی جریمه ۴۸ میلیارد ریالی اداره مالیاتی و ۲۳ میلیارد ریالی تامین اجتماعی شده است.

وی به پیگیری مستمر برای فروش ذغال کنسانتره سایت انجیر تنکه که از سال‌ها قبل انباشت شده بود، اشاره و خاطرنشان کرد: انباشت ذغال کنسانتره سایت انجیر تنکه علاوه بر مشکلات زیست محیطی و کاهش کیفیت و احتمال خودسوزی موجب دغدغه‌های روحی و روانی پرسنل نیز شده بود.

موسوی به برگزاری جلسات متعدد با شرکت ذوب آهن اصفهان و کک‌سازی زرند کرمان اشاره و یادآوری کرد: با حمل و فروش ماهیانه ۱۰ هزار تن ذغال کنسانتره شاهد افزایش بی‌سابقه فروش زغال در پنج ماه اول سال ۹۲ بوده‌ایم.

مدیر عامل شرکت زغال‌سنگ‌ البرز مرکزی به تامین نقدینگی برای افزایش تولید ذغال سنگ کنسانتره و پرداخت به موقع صورت وضعیت‌ها اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های لازم مجوز لازم برای افزایش نزدیک به ۱۹ درصدی خرید از فروشندگان زغال به ویژه شرکت سامان انجام شده است.

وی افزود: ادامه فرایند تولید و حفظ اشتغال یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از پرسنل شرکت سامان و تزریق ۱۲ میلیارد ریال به این شرکت از نتایج دریافت مجوز خرید از فروشندگان زغال بوده است.

این مدیر صنعتی با اشاره به اینکه برای نخستین بار صورت‌های مالی شرکت بدون هرگونه بند حسابرسی بوده است، خاطر نشان کرد: عملیات‌های شرکت البرز مرکزی پس از گزارش بازرس قانونی در مجمع عمومی شرکت البرز مرکزی که با حضور نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت اقتصادی و دارایی و وزارت دادگستری و نمایندگان سازمان خصوصی‌سازی در خرداد سال جاری مطلوب ارزیابی شد.

////////////////////////////////

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی زیراب:

معادن البرز مرکزی زیراب مازندران رونق می‌گیرد

مدیر عامل شرکت زغالسنگ البرز مرکزی زیراب با اشاره به پیگیری ملی و استانی و شهرستانی برای توسعه و تجهیز معادن البرز مرکزی، گفت: معادن البرز مرکزی رونق می‌گیرد.

نورالله موسوی در گفت‌وگو با سوادکوه نیوز از آغاز عملیات تجهیز معدن کردآباد و زغال‌شویی البرز مرکزی در اواخر اردیبهشت سال‌جاری خبر داد و گفت: مشاور طرح کک‌سازی انتخاب شد و انتخاب پیمانکاران طرح در مرحله بازگشایی پاکت است.

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی زیراب با اشاره به برگزاری جلسه معاون وزیر و مسئولان شهرستانی برای تسریع در فعالیت‌های شرکت البرز مرکزی، افزود: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو برای پیگیری فعالیت‌های کک‌سازی و زغال‌شویی در اواسط اردیبهشت از این شرکت بازدید می‌کند.

وی حضور و پیگیری معاون وزیر و نمایندگان مجلس و مسئولان استانی و شهرستانی را بیانگر افق روشن در اجرایی شدن کک‌سازی سوادکوه برشمرد و خاطرنشان کرد: اکتشاف معادن مختلف البرز مرکزی را نیز در اردیبهشت انجام می‌شود.

موسوی به توسعه معادن البرز مرکزی و فعال شدن معادن استان اشاره و خاطرنشان کرد: اشتغال‌زایی و تجهیز معادن و آغاز اکتشاف معادن مهم البرز مرکزی در آینده موجب رونق دوباره‌ای در معادن البرز مرکزی و شهرستان و استان می‌شود.

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی زیراب به شرایط قابل توجه منطقه معدنی کردآباد اشاره کرد و یادآور شد: کردآباد با سه دهنه معدن و هر کدام با چهار کارگاه استخراج، پذیرایی پرسنل قابل توجهی می‌شود.دیدگاه شما در مورد : مدیرعامل شرکت زغا‌ل‌سنگ البرز مرکزی:فعالیت‌های شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی مطلوب ارزیابی شد

مدیرعامل شرکت زغا‌ل‌سنگ البرز مرکزی:فعالیت‌های شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی مطلوب ارزیابی شد

  • پربازدیدترین ها